Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek alapján vajon tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés

Egyik legjobb fiúbarátomnak az egyik legjobb fiúbarátja úgy látom hogy talán érdeklődik irántam. Nagyon kedves de nem tudom hogy csak viccelődik vagy közeledni szeretne felém. Mikor adtam neki saját készítésű sütit azt mondta elvesz feleségül meg hogy már rohan is eljegyzési gyűrűért... Meg hogy jaj nem kell készülnöm a holnapi ZH-ra majd ő eltart. :D Mindig megdicsér mikor találkozunk hogy milyen csinos vagyok, legutóbb este 10-kor hívott fel hogy nem-e megyek ki, mert a haverjaival isznak valahol. Mikor odaértem és köszöntem neki a társaság reakciója csak annyi volt áááá tudtam hogy az xy nőőőőője. Meg hasonlók. Ezek alapján vajon tetszem neki? Hogy nyissak felé? Nemrég lett vége a másfél éves kapcsolatomnak és már kiszoktam az ilyen ismerkedősdiből... :S

19/L


2013. okt. 25. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit félénk a srác, ezért ökörködik ennyit, és igen..
2013. okt. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Már nyitottál, amikor egy szóra odamentél utána a kocsmába.

Azért a helyedben visszafogottabban kezelném, s megvárnám, amíg kettesben szeretne velem találkozni, és ezt nem mások előtt tett jópofizó megjegyzéssel hozná tudomásomra. Inkább játszadozásnak tűnik az elmondottak alapján, mások előtt akar kérkedni, hogy ő bármelyik lány fejét el tudja csavarni.

2013. okt. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem olyan típus aki kérkedne. Inkább olyan szerény típus... :) Csak mikor iszik kicsit felbátorodik.
2013. okt. 27. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!