Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor, Hogyan és hol ismerkedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor, Hogyan és hol ismerkedtetek meg a párotokkal, exetekkel?

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Bibliakörön. Azóta már a férjem. :-)
2009. nov. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8 hónapja, Travianon :D
2009. nov. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyik barátomon keresztül. De kiderült hogy a családja már régebb óta ismeri az én családomat. Szóval ez olyan vicces helyzet volt :D
2009. nov. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kb nálam is hasolnó a szitu mint az utolsónál:D:D:D

De am mi egy buli alkalmával ismerkedtünk meg másik városbn, aztán kiderült h ugyanott lakunk stb...:D és a volt pasimnak ismerőse :D:D szal így vicces volt

2009. nov. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mikor kijártunk sörözni a barátokkal, ő is velünk volt, először nagyon beképzeltnek tartottam, majd szép lassan kialakult a szerelem, és (a mai napig nem tudom, hogy volt rá bátorságom) szerelmet vallottam neki. Lássatok csodát, azt mondta ő is ezt érzi már régóta, azóta eltelt 4 év és még mindíg együtt vagyunk szerelemben, boldogságban. Ő az első nekem, 18 múltam mikor bevallottam neki szerelmemet, és 16 éves korom óta ismerem.
2009. nov. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi diszkóban ismerkedtünk meg.

Pár hónap elteltével összejöttünk és azóta is együtt vagyunk. (5éve)


Exekkel:

-volt régi ismerősi viszonyból kialakult kapcsolatom

-volt pár amelyiknél csak úgy az utcán egy leszólításból alakult valami

-volt ismerősöm ismerőse is már nőm

2009. nov. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5 éve egy koncert előtt mutattak be minket egymásnak. Várni kellett rá, és nagyon jól is nézett ki, tehát az első gondolatom az volt, hogy biztos valami egyszeri lányka akin lógnak a pasik. Aztán kiderült, hogy nagyon okos, nagyon szép, és egyáltalán nem kurvoid beállítottságú :) Azóta is együtt vagyunk.
2009. nov. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Közös buli előtti berúgás során, részegen, közös ismerősön keresztül.
2009. nov. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!