Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja ezeket nekem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja ezeket nekem? Mit válaszoljak rá?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy barátom egyre többet mesél a múltjáról, pontosabban arról, hogy milyen hülyeségeket csinált.

Azzal még nem volt gond, mikor azt mesélte, hogy ekkor- meg akkor mennyire berúgott a sárga földig, ide oda hányt stb, csak kiábrándító volt.

De egyszer csak elkezdte,hogy régebb(15-16)éves korában milyen lányokkal beszélgetett, mit csináltak a haverjaival a lányokkal.(folyton a feneküket csapkodták)Mikor az ismerkedés szakaszában voltunk, teljesen egy csendes fiúnak tűnt, aki nem olyan mint a többi, ez tetszett meg leginkább benne.Aztán ezekre azt mondtam,hogy hát nem gondoltam volna ezeket róla. Erre mégjobban elkezdte mesélni, hogy áh, ők a barátjával összeálltak és le is fogták a lányokat, tapizták,paskolták a feneküket.Meg is nevezte a lányt, akit leginkább(ismerem)Meg mondta hogy jaj mennyire kanos volt stb stb stb -.-

Na hát ez nagyon rosszul esett nekem, hogy ilyeneket csinált, főleg az,hogy ezt így meséli nekem...

Nagyon nem érdekel, hogy miket csinált lányokkal, mert számomra kicsit kiábrándító és rossz.

Azt sem tudtam mit mondjak.

Szerintetek legközelebb mit feleljek neki,ha megint elkezdi ezeket? Mit mondanátok a helyemben?


2013. okt. 25. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mar nem szeret téged.
2013. okt. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

lehet vagánynak akar tűnni a szemedben csak hülyén teszi

azt hogy nem érdekel a múlt csak a jelen apuskám!

2013. okt. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
legkozelebb kezdj el te is meselni a fiuzasaidrol es, hogy mit szoktatok csinalni a csajokkal es, hogy mennyire bejott egy olyan fiu, akit O is ismer :)
2013. okt. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy ezeket mégis miért mondja el? És azt is kérdezd meg, hogy emlékszik-e arra, hogy te egy csendes, visszahúzódó fiúba szerettél bele, ezzel a viselkedéssel pedig a róla alkotott képed folyamatosan változik...Hátha megérti, és újra olyan lesz, mint eddig!
2013. okt. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Legalább tudtok sok új közös szabadtéri programot csinálni, például meglátogathatnátok minden helyet ahová odahány :D

Fogalmam sincs miért mondja és, hogy mit válaszolj? Mondd meg neki, hogy ezeket a dolgokat hagyjátok mert marhára nem érdekel és nem tartod viccesnek, nem vagy kíváncsi rá.

2013. okt. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor csak csodálkoztam rajta, azt sem tudtam mit szóljak mindehhez. Rá sem ismertem, és így utólag gondolkodtam, minek kellett elmondja nekem, hogy milyen ökörségeket csinált, pláne a csajokkal.

Köszi a válaszokat!

2013. okt. 25. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!