Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy én egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy én egy tipikus nyomi srác vagyok és mégis több, sokszor egészen vonzó, szép lányoknak is bejöttem már?

Figyelt kérdés
Már gondoltam arra is, hogy a hülye humorom, stílusom miatt lehet, de fura, mert a külsőmet is dícsérték már, akiknek bejöttem, cukinak, helyesnek szoktak nevezni általában. Akinek nem tetszem az meg lerondáz. Ők vannak többségben amúgy.
2013. okt. 25. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán mert nem mindenki egyforma? Mert többfélék az emberek?
2013. okt. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogy egyeseknek nem lehet a kedvére szarni, hihetetlen...
2013. okt. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Takarodjatok már, mi az isten van itt ma? Nincs probléma, akkor csináljunk?
2013. okt. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!