Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez elfogadható, érthető indok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elfogadható, érthető indok a "szakításhoz"?

Figyelt kérdés

Randizgatok egy sráccal, de nagyon ritkán tudunk találkozni (heti 1x) és ha nem találkozunk akkor alig érdeklődik felőlem. Állítólag azért mert dolgozik és mindig nagyon fáradt. Kb 2 naponta beszélünk és akkor is csak egy pár szót váltunk.

Én így nem igazán tudom elhinni, hogy tényleg tetszem neki, mert ha így lenne, akkor találna rá módot, hogy többet beszéljünk.

Érthető lenne, ha emiatt nem akarnék többet találkozni vele? Vagy adjak még neki esélyt?


2013. okt. 26. 00:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
mit dolgozk?
2013. okt. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Hetente egyszer mióta kevés? Nekem pont jó... Nem bírnék együtt lenni egy pasival a hét minden napján... Ezt egy pasinak sem kívánnám. :D
2013. okt. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Szellemi munkát véget, napi 12 órát dolgozik. Azt nem mondom meg, hogy pontosan mit.
2013. okt. 26. 00:42
 4/21 anonim ***** válasza:
2. álomnő! :D
2013. okt. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem a hét minden napján akarnék vele találkozni. Nem is érnék rá, mivel én is dolgozom. De 2-3x jó lenne.
2013. okt. 26. 00:43
 6/21 anonim ***** válasza:
Én első 2 hétben a saját anyámmal se tudtam 2 szót beszélni egy nap, mert annyit túlóráztam. Sajnos előfordulhat ilyen. De ez általában nem tart örökké. Kérdezd meg tőle, hogy mi miatt van ez. Nyugodtan rákérdezhetsz.
2013. okt. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
kevés a beszéd/írás
2013. okt. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Ennyit kell dolgoznia sajnos. És ez nem fog változni.

Viszont az se tetszik, hogy például arra van energiája, hogy a munkatársaival elmenjen iszogatni munka után, de velem nem tudna találkozni munka után, vagy csak rám írni, hogy mégis mi van velem.

2013. okt. 26. 00:46
 9/21 anonim ***** válasza:
Szellemi munka = gép előtt ül? Mert ha igen, akkor ott is tudnátok beszélgetni. Szerintem nem akar téged igazán. Ha egy fiú akar, akkor nem kifogásokat keres, hogy miért nem ér rá veled találkozni, hanem megoldást, hogy minél többet kapjon belőled. Annyi esélyt adhatsz a dolognak, hogy finoman elmondod, hogy neked ez így kevés lesz. Ha erre azt mondja, hogy bocs, de ő dolgozik, akkor kuka. És ne érezd magad rosszul.
2013. okt. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

igen, hát lehet ő a fejében szeret téged. Csak hát nem csak fejben kéne,, de hát ő neki úgy látszik ilyen a ritmusa.


Másképp müködik mint te. Nem feltétlen kell hogy ne legyél fontos neki, lehet őrül hogy ott van a barátnője, csak lehet neki így mentális szinten elég is. Tudja hogy ott vagy, oké, azt ez add egy biztonságérzetet, de úgy igazán energiát nem akar rád pazarolni.


Meg igen, azért akire akarsz arra tudsz időt szakítani. A napi 12 óra sem kifogás. Jó, keményebb mint a 8, meg igazából alváson kívűl elég kevés szabadidőd marad, de azért én is tudtam ezt azt csinálni amikor 12 órában dolgoztam. Nem mindent lehet ezzel kimagyarázni, részben érthető, amúgy meg igazából ha neked így nem jó, szakíthatsz vele.


Nem hiszem hogy speciálisabb indok kéne. Ő nem hajlandó\képes veled foglalkozni azt ennyi.

2013. okt. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!