Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszony.hu-ról vélemény?

Figyelt kérdés
Bárkinek bármilyen jellegű kapcsolat összejött ott?

#szex #ismerkedés #kapcsolat #tartoskapcsolat
2013. okt. 25. 12:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
21%

Mindenért fizetni kell, ezért szerintem sokan csak regisztrálnak, majd otthagyják. Már ahhoz is, hogy levelet írj másnak előfizetést kell vásárolni.

Te is regisztrálva vagy? :)

34/f

2013. okt. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Most regisztráltam, körül néztem. De a világban semmi sincs ingyen!


Meg lehet fiatal is vagyok ilyen oldalhoz.

2013. okt. 25. 12:55
 3/27 anonim ***** válasza:
36%

Vannak azért ingyenes (pontosabban részben ingyenes) társkeresők. A viszony.hu inkább azoknak van, akik nem függetlenek. Ha független vagy (és független partnert keresel) akkor szerintem találsz jobbat.

1#-es voltam

2013. okt. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Én speciel független vagyok. love.hu-n voltam VIP és kisebb nagyobb sikerrel beszélgetéseim voltak. most is van talán 1 valaki, amiből lehet valami.
2013. okt. 25. 13:07
 5/27 anonim ***** válasza:
A love.hu-ról jó véleményem van, legalábbis onnan összejöttem korábban egy nővel. De amúgy is sokan vannak fent, lehet chatelni, flörtölni, levelet írni. Mondjuk régóta nem használom, lehet azóta változott a helyzet.
2013. okt. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
58%
en a facebookon lattam meg a hirdetesuket. Szerintem undorito hogy van ilyen oldal. Persze lehet csak nekem undorito, mert boldog parkapcsolatban elek, de ha nem is lenne boldog, akkor is elobb szakitok, aztan keresek uj partnert magamnak. De nalam a szakitas is csak a legeslegvegsobb esetben johet szoba, mikor mar semilyen jelet nem latom annak, hogy a társam szeret engem. Szoval aki kapcsolatban el, es kozben harmadik szemelyt keres maganak, az egy szar alak... :)
2013. okt. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Blanka24 válasza:
53%

Én kíváncsiságból regisztráltam az oldalra 2 hete, és h egészen őszinte legyek, nem számítottam rá, hogy már az első este kb 25-30-an rám írnak... Persze nem mindegyik pasi volt helyes, meg voltak idősebbek is, de 3-4 egész helyes sráccal így elleveleztem, illetve 1 el már találkoztam is azóta. Nem akarom most így itt elrontani a szerencsémet, de lekopogom azóta egész kellemesen alakultak vele a dolgok, és most szakított a barátnőjével is már. Nekem egy pozitív csalódás az oldal. Ennyi.


Blanka L24

2013. nov. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
45%

"Blanka" hozzászólása erősen fizetett hirdetés jellegű.


Kíváncsiságból rányomtam a regre, első oldalon valódi teljes nevet kér.. én nem értem ki az az ember, aki úgy akar "tilosban" járni, hogy valahol egy szerveren ez név szerint szerepel.


Gondolj bele, valaki feltöri az oldalt, hány zsarolható embernek szerzi meg az adatait, akinek akár komoly pénzt megér ne dőljön össze a házassága pár flört miatt.

2014. aug. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
52%
Csak a miheztartás végett: a regisztráló nők fele hivatásos. Két "kalandvágyó" nőtől is engedélyt kértem a privát képekhez, és már gyanúsan lelkesen kérték is az e-mailcímemet,amiben kiderült,hogy 1. fals életkort adtak meg az oldalon 2. fizetős a szolgáltatás. Persze ez nem zárja ki azt,hogy van olyan csaj is,aki tényleg szeretőt keres, de azok többnyire molett lànyok,akiknek az életben nem nagyon megy..
2017. máj. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Pandi1985 válasza:
86%
Sziasztok nem ertek egyet az utolso hozzaszoloval mivel en is molett vagyok es a neten es szemelyesen is nagyon jol osszejon, aminek ossze kell,hogy jojjon :)
2017. jún. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!