Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megbocsatanatok? Mit tennetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsatanatok? Mit tennetek?

Figyelt kérdés

A kedvesem es en eleg rossz perioduson vagyunk tul. Foleg (ezt O is elismeri) en probalok valtozni, megtenni amit tudok, hogy egyben tartsam a kapcsolatunkat. Anyagilag, befektetett energia es ido szempontjabol egyarant. Sok vitank volt, hogy kifakadtam, hogy nem szeret, rosszul banik velem pedig eromon felul probalkozom.


Szeptemberben elmondta, hogy kalandokra vagyik, de tagadta, hogy lett volna barki a kepben, es iszonyuan kiakadt, hogy nem bizom benne (eddig biztam, de egy ilyen kijelentes utan...) Tudtam, hogy van valaki akinek tetszik, de tagadta, hogy flortoltek volna.


Augusztusban elpaterolt a balatoni nyaralobol azzal, hogy jonnek a haverok, kanbuli. Volt egy lany is.. Vegig kommunikaltunk telon, kicsit se ereztem, hogy barmi baj van.


Tegnap ejjel megtudtam, hogy szeptemberben egyutt ebedeltek.Mindent probalt az utolso pillanatig tagadni de egymas utan raktam ossze a darabkakat, es vegul kiderult hogy tancoltak es csokoloztak augusztusban.


En ezt megereztem, lattam hogy hazudik, es szamtalanszor rakerdeztem de mindig a szemembe hazudott, az utolso pillanatig. Meg moziban is voltunk ezzel a lannyal, baratsagos voltam vele, majmot csinalt belolem.


Most persze a csillagokat is lehozna az egrol, de en ugy erzem egyetlen hatalmas hazugsag volt az elmult 2 honap, kihasznalt, atvert, es elnezte h en probalom osszefogni a kapcsolatunkat.


A hazugsag a legrosszabb. Hogy nem csak titkolta, hanem a kepembe mondta, eskudozott hogy remeket latok, megsertodott hogy en miket feltetelezek.


Ti mit tennetek? Szeretem, persze. De most ugy erzem, ez nem fer bele.


2013. okt. 26. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs gyerek, lépnék azonnal.
2013. okt. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én biztosan szakítanék vele. Ezt nem bírná el a büszkeségem és egyébként is valószínűleg teljesen meg fog romlani a kapcsolatotok a folytonos bizalmatlanság miatt.

Állandóan azon kattognál, hogy na most azt mondta, "elmegy kocsmázni a barátaival"...vajon kivel lehet valójában?

Szerintem ebből már sehogy sem jöhettek ki jól :/

2013. okt. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nincs gyerek. Huszonevesek vagyunk, es eddig azt hittem komoly szandekokkal. En egyedul berlem a lakast, ez se fog ossze. A szeretet az egyetlen, amit vesztunk.


Ket evet voltunk egyutt

2013. okt. 26. 09:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek ez nekem sem férne bele. Biztos van akinek ez bele fér. Szerintem ha egyszer meg tesz valamit, azt meg teszi máskor is. Próbálj túl lépni. Tudom hogy nehéz dolog,mivel most én is hasonló helyzetbe vagyok, de remélem minden nap könnyebb lesz. De ha úgy gondolod, akkor bocsáss meg, de szerintem ezzel nem lesz vége a hazudozásoknak.
2013. okt. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 év után kalandokra vágyik :O ?! Mi lenne később ?!?! Nem erre nincs mentség ... Én nem tudnék ezek után bízni benne !!! Kíváncsi vagyok mivel indokolta a tettét ???
2013. okt. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Szeptemberben elmondta, hogy kalandokra vágyik"

Innentől kezdve mit vársz?

Abban a pillanatban ahogy ez elhangzik, úgy b. sztam volna ki mint macskát sz. rni.

Nem hogy még gondolkodni, meg vergődni mit és hogy akar.

Amit leírtál abból az derül ki hogy a "párod" egy megbízhatatlan, hazudó, link, alacsony intelligenciájú ember. Te meg naiv vagy.

2013. okt. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jobb lesz neked, ha egy teljesen új kapcsolatot kezdesz, mert ebből már semmi jó nem fog összejönni. Sajnálom.
2013. okt. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most tudtam meg, hogy egesz nyar alatt tibbszor is megcsalt igy csokkal. Nem kerdes, hogy mi lesz velunk. Koszonom a valaszokat..
2013. okt. 26. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!