Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek, ha nagyon iszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha nagyon iszik a párom?

Figyelt kérdés
Próbáltam már segíteni rajta többféle módon, orvoshoz vittem, beszéltem vele...szépen, csúnyán... de már én kezdek lemerülni nagyon. Elegem van a játszmákból, és a gyomoridegből! Ha nem iszik egy falat kenyér, ha részeg, olyan akár az ördög... :(

2013. okt. 26. 13:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Kilépsz a játszmából. Amíg ő maga nem látja be, nem lehet segíteni rajta.

De gondolom ezt már te magad is tudod.

2013. okt. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A falat kenyér állapotában közölni vele, hogy vagy hajlandó terápiára menni, mert magától úgysem tudja letenni, vagy itt a vége és éljen üveggel a kezében, de nélküled.
2013. okt. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd el..

Amíg ő nem akarja, nem lehet rajta segíteni.

2013. okt. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos már megtapasztalta, hogy minden eredménytelen leszoktatás után sem hagytad el. Kicsi az esélye a változásra. Beszélj utoljára vele, adj egy határidőt, és ha nem sikerül a terápiája vagy így élsz, vagy elhagyod. Nekem sajna évek estek ki az életemből, mert csak vártam.
2013. okt. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy az ultimátumra elkezdett terápia eleve halálra van ítélve. Nincs belső motiváció, ideig-óráig lehet eredménye, de biztos a visszaesés.
2013. okt. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit...hagyd csináljon amit akar, te meg tegyél róla, hogy ilyen emberre ne kelljen mondanod, hogy "a párom"
2013. okt. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
15 éves vagyok. Az én apám is alkoholista. Már mi is próbáltuk szépen, durván, nem vált be. Már 5 éve iszik, és ott tartunk, hogy már egy helységbe se akarok vele lenni. Az alkohol olyan szinten megváltoztatta, hogy a régi énje teljesen eltűnt. Bevallom, én Anya helyébe már rég elváltam volna tőle, azok után amiket művelt velünk. Pedig mi bevetettünk mindent, annak érdekébe hogy leszokjon. Sikertelenül. A Te érdekedbe mondom, szerintem ajánld fel neki mégegyszer a leszokás lehetőségét, és ha most se teszi le az alkoholt, akkor hagyd ott, mielőtt téged is bántani fog.
2013. okt. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkoztam hogy privibe írok a kérdezőnek, de végül is úgy gondolom hogy ezt mindenkinek tudnia kell akit érint.

Budapesten a Nyírő Gyula kórházban lehetséges teljesen ingyenesen Esperal beültetésre.Előtte 20 napig kell szedni egy gyógyszert, amire ha ráiszik az ember akkor komoly következményei lesznek..akár halál is.Ennek a gyógyszernek a bevételét egy arra kiválasztott családtag ellenőrzi, és hetente 1x kell bemenni a kórházba nővérke előtt bevenni.Beültetés előtt vérvétel van, és ha minden rendben akkor beültetik a farizomba.1 évig védelmet nyújt..erre ha ráiszik az ember akkor valószínűleg az életét veszti.Évente térítésmentesen újra beültetik ha kéri az ember.

Én párom is egy jó ember ha józan, viszont ha iszik elszabadul a pokol.Januárba ültette be, és azóta semmi gond nincs köztünk, pedig előtte minden hétvégén balhé volt.

Ha párod erre hajlandó akkor szerintem ez az egy ami segíthet rajtatok!

2013. okt. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Otthagyod. Mást nem tehetsz.
2013. okt. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos semmit,ott kell hagyni.
2013. okt. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!