Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Rajta kaptam a feleségemet a...

Rajta kaptam a feleségemet a szeretőjével a saját ágyunkban. Kapott a fickó pár pofont és vérzett az orra. A saját házamba ez önvédelemnek számítt?

Figyelt kérdés

Külföldön voltam dolgozni a céggel pár napig,vagy is sokszor van külföldi pár napos kiküldetés,de nem mindig szólok hogy mikor jövök haza,most 2 nappal elöbb kellett haza jönnöm.Ha jó idő van akkor a házunk terszaán szoktam bemenni de onnan egyből belátni a nappaliba ha nincs elsőtétítva a reluxa,az erkély ajtó csak bukón volt nyitva.Nem vettek észre de én őket igen,a afeleségem éppen lovagolt a fickón,elborult az agyam,szép lassan beosontam az első ajtón hogy ne hallják meg.A feleségemet lekaptam a fickóról,a feleségemet pofon vágtam,a fickót meg 2-szer 3-szor állcsúcson és orba vertem,lett egy monoklija és vérzett az orra is.A saját otthonomba ha maradandó sérüélése volt esetleg,akkor ezért kaphatok bűntetést.Készült a fickóról kamera felvétel is mert nem rég a kapubejáróba szereltem fel egy kamerát,a feleségem még nem is tudott róla.

A feleségemmel is nem tudom mit csináljak.Nem gondoltam volna hogy erreképes,mire haza értem meztelen seg.gét láttam ahogy vonaglik a fickón.Itt sírt nekem hogy ne rakjam ki a lakásból mert nincs hova mennie,meg hogy szeret.Ti mit tennétek ilyen helyzetben?


35/F


2013. márc. 13. 18:49
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
81%
Kaphatsz, igen. Ez nem onvedelem, hiszen nem tamadott meg. En beadnam a valopert.
2013. márc. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
:(
2013. márc. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim válasza:
85%
Dobd ki a házból.
2013. márc. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit csináljak.Tiszta ideg vagyok,nem tudok tisztán gondolkodni.Nincs hova mennie neki.Viszont rá sem bírok nézni.Nem tudom mit tegyek...
2013. márc. 13. 18:56
 5/46 anonim ***** válasza:
89%

Nincs olyan ügyvéd, aki ebből a szituból tud kreálni egy önvédelmi szitut. Ha beperelnek, bizony el kell vinned a balhét!

Az más dolog, hogy valószínűleg szinte mindenki valami hasonlóan reagált volna a helyedben. Az is biztos, hogy a nejed ma éjjel már a nappali kanapéján aludna. És holnaptól oldja meg az életét ahogyan tudja. Menjen vissza a mamához, vagy ahova akar!

2013. márc. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
86%
Úgy kivágnám a francba, hogy a lába nem érné a földbe. Gondold egy kicsit tovább ha becsúszott volna a gyerek örök életedben nevelheted tarthattad volna el más gyerekét. Aki egyszer megcsal az többször is. Menjen a férfihez ja, hogy ő is valószinűleg férj hát így járt.
2013. márc. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Csak így kirakhatom?Elvégre a ház az közös.Mivan ilyenkor ha én kirakom?Nem küldheti rám a hatóságokat?Ráadásul a fickónak is bevertem a képét..
2013. márc. 13. 18:57
 8/46 anonim ***** válasza:
48%

Mivel a pasas nem betört hanem a feleséged engedte be, nyugodtan feljelenthet testi sértésért. Ami te csináltál az nem önvédelem volt, hanem önbíráskodás.

Imádkozz hogy a pasas ne jelentsen fel, mert akár 1-5 évig terjedő szabadságvesztéssel is büntethetnek önbíráskodás matt

" Önbíráskodás (273.§)

Aki abból a célból, hogy jogos vagy jogosnak vélt igénynek érvényt szerezzen, mást erőszakkal vagy fenyegetéssel arra kényszerít, hogy valamit tegyen, ne tegyen vagy eltűrjön, bűntettet követ el (1-5 év).

2013. márc. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
26%
Nagyon ka mu.. ! És ez a gyenge felháborodás... ! kamu.
2013. márc. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
92%
Ha közös az ingatlan akkor nem teheted ki. Akkor ugyanannyi joga van ott élnie mint neked
2013. márc. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!