Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarja az összeköltö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja az összeköltözést? Szerintetek normális ez a viselkedés barátomtól?

Figyelt kérdés
Nem akar összeköltözni külön a szülőktől, pedig pénzügyi akadálya nem lenne. Okot nem mond rá soha, csak eltereli a témát, vagy megsértődik hogy ne zaklassam már. Az egésznek a lényege az hogy, soha nem aludhatunk egymásnál, mert kicsit zakkantak a szülők, kicsi a lakás stb, tehát egyikőnknél sem szoktunk. Annyiból áll a kapcsolatunk hogy az autóban ülünk ha találkozunk, akkoris ha mínusz 10 fok van télen. Semmi programot sem akar szervezni soha, ami legalább elviselhetőbbé tenné ezt a nomád életmódot, tehát se mozi, se vacsora. se nyaralás soha. Ha normálisan működő kapcsolatunk lenne, hogy egymásnál alvás, közös programok, akkor én sem erőltetném a költözést, na de így szerintem már csak az mentené meg a kapcsolatunkat. Nekem nincs kedvem "hajléktalanként" élni egy autóban találkozgatva télen nyáron.
2013. szept. 8. 13:47
 1/3 anonim válasza:
:O Mióta vagytok együtt?
2013. szept. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Őszintén?

Ő nem veszi komolyan ezt a kapcsolatot.

Lépj ki belőle minél előbb, mert jobb nem lesz.

Tudod, ha valaki AKAR valamit, az tesz érte.

Ő nem akar.

Nem ellene beszélek, de ez NEM kapcsolat.

Nem tudom, mióta vagytok együtt, nekem is volt egy olyan "kapcsolat", amire idővel rájöttem, hogy csak én hittem annak, de ott mások voltak a körülmények.

Nyisd ki a szemed, és tegyél azért, hogy ne szenvedj!

Tapasztalatból mondom...

(Ha van kedved, írj privit!)

2013. szept. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
3,5 éve. Én 22 ő 25 éves.
2013. szept. 8. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!