Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 csaj és 1 pasi, együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 csaj és 1 pasi, együtt "beteg" dolog? Minek nevezhető ez?

Figyelt kérdés
Nem könnyű megfogalmazni, de megpróbálom. 2 lánnyal élek együtt 5 éve (az egyetemi évek alatt is együtt laktunk 4 évig). 8 éves korunk óta ismerjük egymást, osztálytársak voltunk általános iskolában, gimnáziumban és egy felsőoktatási intézménybe jártunk, de külön szakra. Gyerekkorunk óta elválaszthatatlan barátok voltunk, 5 éve pedig már nem csak barátok, hanem együtt vagyunk "mindhárman". Együtt megyünk szórakozni, bulizni, moziba, színházba, étterembe, mindenhova. Természetesen én is megnézek más lányokat, ők is megnézik a fiukat de egyikünk sem "kezd ki" senkivel. Mindent megbeszélünk együtt, nem szoktunk veszekedni, nagyon jól megvagyunk. Mindhárman máshol dolgozunk, én közgazdász vagyok, az egyik lány biológus a másik lány pedig egy marketinges cégnél dolgozik. Hármónk közül csak én vagyok évvesztes, így én 28 a két lány pedig 27 éves. Beteg, perverz dolog az ilyen?
2013. okt. 26. 19:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Triciklinek.
2013. okt. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
71%
És még nem dugtad meg őket? :O
2013. okt. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Baszott nagy mázlid van haver!
2013. okt. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Érdekes...
2013. okt. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%
jackpot
2013. okt. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
74%

Lehetséges verziók


1.Álmodtad az egészet/kamu

2.A helyi telepen éltek és a neveitek Rostás Gazsi, Orsós Ráhel és Lakatos Jázmin.

3.Költözzetek ki a rákba az arab országba ott legális az ilyen

4.Te vagy az N.Gábor? Az a 2 csaj olyan ronda, hogy ezzel jobb lenne nem hencegned!

5.Te a Pa-Dö-Dővel élsz együtt

6.Gazdag vagy

7.Nincs lelked

2013. okt. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
66%
Hát engem nem zavarna.Akár beteg dolog,akár nem,ha így jönne ki a lépés én benne lennék./L
2013. okt. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
srácok, hát így jártam anyátokkal
2013. okt. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Igazából az a kérdés, hogy a mély barátságon túl van-e köztetek valami és hogy mi lesz a későbbiekben? Családot, normális párkapcsolatot egyikőtök se akar?
2013. okt. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
tetőzik az értelem! Normális válaszokat várok, nem az ostoba, értelmetlen dolgokat. együtt élünk = együtt vagyunk minden téren. Nem hívnak N. Gábornak, nem lakótelepen lakunk, de ez nem tartozik a kérdéshez.
2013. okt. 26. 19:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!