Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már együtt mentálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már együtt mentálisan beteg emberrel? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Depresszióra, személyiségzavarokra, stb. gondolok.
2013. júl. 17. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Aha, szerette az Alkonyatot, de túltettük magunkat rajta.
2013. júl. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hű, vicces.
2013. júl. 17. 15:33
 3/8 anonim ***** válasza:
igen voltam.
2013. júl. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen. Az egyik volt barátnőm depressziós, pánikbeteg volt, és még a jó ég tudja, hogy mikkel küzdött. Önmagában nem a depresszió miatt, hanem valami személyiségzavar és a rossz nevelés miatt nagyon durván eltorzult, beteg gondolkodású fiatal felnőtté vált. Az anyja még komolyabb pszichiátriai eset.

Egy év után kiszálltam a kapcsolatból, mert többször is szakítottunk, és kész idegroncs lettem. Nem egy egyszerű történet, önmagában annyi mindent tudnék mesélni, hogy elkopna az ujjam.


Többé nem akarok ilyen emberrel együtt lenni, de hangsúlyozom, a depresszió ehhez önmagában kevés.

2013. júl. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A barátnőm depressziós és nem tud racionálisan gondolkodni. Engem okol mindenért, útálja az embereket, a családomat.... Jah és eröss ömgyilkos hajlama van. Ha még nem vagy benne semmiképpen se menj bele egy ilyen kapcsolatba!
2013. júl. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4. vagyok:


Szintén átéltem én is az öngyilkossági kísérleteit, mint az előbbi hozzászóló.

2013. júl. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonló lány vagyok mint amit a 4-es leírt, és sajnos az előző két hozzászólónak igaza van. Nem vezet egy ilyen kapcsolat semmi jóra, egyik fél számára sem. A súlyosan depressziós, torzult lelkű emberek nem tudják megtalálni a megoldást a problémáikra pusztán azzal, ha kapcsolatban vannak, nem a boldogságot keresik a másik ember mellett, hanem a saját nyomorukhoz való hasonlóságot, hogy lássák, nincsenek egyedül. A legtöbb kézzel-lábbal megpróbál lehúzni a saját szintjére, hogy ne érezze magát annyira egyedül. Támogatni lehet az ilyen betegeket, ha eljutottak önmagukkal odáig, hogy tudják hol kéne nekiállni a gyógyulásnak, segíteni lehet őket, és rávezetni arra, hogy akarjanak is magukon segíteni, de ehhez türelem kell. De általában a különféle mentális betegségekben szenvedők leginkább egymással jönnek ki jól, mert kölcsönösen értik egymást és nem gerjeszti feleslegesen a feszültséget az, hogy kívülállónak érzik magukat a legszorosabb kapcsolatukban is.
2013. júl. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos szinte vonzom őket. Azért a depressziónak és a személyiségzavarnak is vannak fokozatai, típusai, úgyhogy attól is függ, hogy pontosan miről van szó. Egy súlyos személyiségzavar (pl. borderline) iszonyú idegőrlő tud lenni, ez sajnos tapasztalat. Nem lehet sokáig bírni.
2013. júl. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!