Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor akar engem vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor akar engem vagy nem?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a barátommal egy kis hülyeség miatt, én bocsánatot is kértem érte de őt nem érdekelte. Meg linkelt nekem egy számot a Pardontól, hogy "bocsásd meg hogy elmegyek, jobb lesz úgy ha engeded". Tegnap elment bulizni a haverjaival, azt hitte én majd otthon ülök, hát nem, én is elmentem a barátnőmmel. De egész este hívogatott, meg duzzogott hogy én nem hívom 1x sem, biztos nem is hiányzok neki, meg hogy ott akart nálam aludni, de ha ilyen jól elvagyok akkor nem megy. Én meg megmondtam neki, hogy nem vagyok szálloda, ha nálam akar aludni akkor ahhoz úgy is kell viselkedni. Nem vicces ez az egész? Még ő szakít, aztán meg zaklat? Most akkor szeret még csak a férfi büszkeségét próbálja érvényesíteni vagy mi?
2013. okt. 27. 08:16
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsi, szóval *biztos nem is hiányzik nekem
2013. okt. 27. 08:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden pasi ezt csinálja:D Annak örülj, hogy csak ilyen kevésszer hívott, van akinél ilyenkor egyfolytában csörög a telefonja:D
2013. okt. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jah, hogy a kérdésedre nis legyen válasz:


Csak a büszkeségét birizgálja, hogy te mersz lépni.

2013. okt. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért szakított, mert büntetni akart, de ő sem gondolta komolyan. Azt várta, hogy majd könyörögsz neki, de mivel látja, hogy simán túllépsz rajta, pánikba ejti. Szerintem szeret, ha a büszkeségéről lenne szó, pont az ellentettjét csinálná.
2013. okt. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, egyetértek a 4. válaszolóval.

És ilyenkor mit lehet tenni? Én nagyon szeretem még, de mégiscsak az lenne a helyes ha ő kezdene békülni, hisz ő szakított.

2013. okt. 27. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!