Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek szerint nem kíván/szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint nem kíván/szeret annyira már?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve vagyunk együtt a barátommal.

Eléggé ritkán tudunk találkozni csak úgy kettesben, mert általában suliban vagyunk, és néha-néha itthon.

Eddig mikor eljutott hozzám, mindig alig várta,hogy csókolózzunk órákat, orálozzunk stb. De most, én kellett többször nyomuljak, hogy végre csókolózzunk, ne csak szájra puszi legyen. Volt, hogy már kellett kérleljem is, hogy csináljuk.

Szex az már rég nem is volt, mert ő nem mer venni óvszert.Az eddigieket vagy külföldről hozta, vagy nem tudom kitől kapta.

Alig fogja meg a fenekem, máskor alig várta,hogy a bugyimba nyúljon.

Régebb egy bulin/rendezvényen alig várta hogy lelépjünk az éjszakába és rosszalkodjunk kicsit, már ki sem akart jönni velem.

Ha kérdem tőle, miért van ez, akkor azt mondja, hogy hát semmi baja, és akkor fogja meg a fenekem, vagy csókolózik velem, mikor beszélek róla, nem magától.

Elsősorban fiúk véleményére vagyok kíváncsi, hogy miért lehet ez? Lányok, volt már így a párotokkal? Én nagyon rosszul érzem magam e miatt.


2013. okt. 27. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennek az embernek van valakije rajtad kivűl, ráadásul lelkileg is már benne van, nem is kicsit, az írásod abszolút mutatja.Szerintem vége a kapcsolatotoknak.
2013. okt. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

17 éves,én leszek nemsokára.

És biztosan nem csal meg, mert csak suliban vagyunk, utána rengeteget tanul.

És csúnyának sem érzem magam annyira, hogy ne kívánna már...sokszor dícsér is, hogy neki én vagyok a legszebb, stb de akkor ezt nem értem.

Az is igaz, hogy nagyon félős típus, tehát mikor úgy voltunk együtt, nagyon izgult nehogy baj legyen,lehet ettől fél?

2013. okt. 27. 08:36
 3/3 A kérdező kommentje:

Sokszor mondja mennyire szeret, így úgy, de ezt nem értem...Biztos nincs senkije. Ezt tudom.

Viszont azt nem tudom, hogy mit csináljak...

2013. okt. 27. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!