Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az utolsó ronda, nagyállú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az utolsó ronda, nagyállú, szúrós szemű nő is tetszik társkeresőkön legalább 8-10 fiúnak, így még ő is tud válogatni. Akkor egy ronda pasi, aki egyetlen pozitív jelzést sem kap, mit tegyen, hogy barátnője legyen?

Figyelt kérdés
Miért más a nőknek és még rondábbaknak is, hiszen ugyanúgy emberek, nem érnek többet. Mégis még azok is kellenek 8-10 fiúnak és még abból is tud válogatni.
2013. okt. 27. 08:55
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/122 anonim ***** válasza:
Hohopoppá, kiakadt a billentyűztem... :)
2013. okt. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/122 Noydra ***** válasza:

Csodálkoztam rajt, hogy most már 100 komment kellett ahhoz, hogy eljusssatok arra a szintre, hogy "minden ffi disznó, minden nő felszínes". Nem is rossz teljesítmény.:D


"Bugyuta kisugárzás". Kár, hogy abból jön le, milyen ember vagy, így ez alapján fogják eldönteni, hogy akarnak e tőled bármit is...

Furcsa mód csak azok nem hisznek a kisugárzásban, akiknek nem jön össze a csajozás, nagy ritkán pasizás.


Ennyire féltek beismerni, hogy valami nincs rendben veletek?

Kérdező, 77%os, mindketten egyformán selejtek vagytok, kik képesek a képeiteket is idelinkelni az önigazolást keresve, ahelyett, hogy elgondolkodnátok azon, hogy talán ha nem utálnátok teljesen a másik nemet, meg bombáznátok előítéletekkel és általánosításokkal, akkor ez nem látszana meg a viselkedéseteken...


Helike te meg honnan tudod, hogy mindenki aki itt sír, annyira nagyon ronda? Avass már be :D

Szerintem több mint fele ugyanilyen szerencsétlen.

2013. okt. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/122 anonim ***** válasza:

Látom, megy itt a személyeskedés minden irányba, meg hogy "mindenki" ilyen meg amolyan, meg ki a selejt, meg ki nem.

Szánalmasak vagytok.


Nekem is problémám a társkeresés. Én is intelligensebb vagyok mint az átlag, családcentrikus vagyok, mindig a jó akarok lenni az emberek felé.

Kövér vagyok, viszont ez nem okozott problémát, és meg tudtam ismerni szép lányokat is, randira is eljöttek. Nem a külsőmet nézték. Viszont nem is a szeretetet, hanem az önbizalmat. Ez volt a gond. Az se tetszett nekik ha lelkiztem, pedig nekem ez is fontos, hogy erre képes-e a másik, mert nem akarok olyan lánnyal járni, aki nem tud lelki dolgokról beszélni, mert az nekem felszínességet jelent. De nekik az nyálas duma.


Már nem keresem úgy a páromat, ahogy eddig, mostanában nem is tudom hova forduljak, hol találnám meg az ideális nőt, kicsit örülök is hogy nem ismerkedem, mert eléggé megutáltam.


A kérdezőnek remélem segítettem picit, hátha közelebb áll hozzám. A lényeg, hogy én mindenképpen a hosszú kapcsolatot preferálom. :)

2013. okt. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/122 A kérdező kommentje:
Nekem is már vagy 20 lány itt meg társkeresőn megmondta, hogy ha egy nyavalygást, lelkizést is hall tőlem, akkor már nem is ír. Nem bírják azt, ha a pasi egy kicsit is érzelmes. Mindent el kell folyton, folyton keménynek kell magunkat mutatni. Aztán meg 50 valahány évesen a sok keménykedés és munka következtében kialakult stressz és kiégés miatt a férfiak minden 2-a meghal. Aztán csodálkoznak a nők. Igen, minden 2. férfi 40 vagy 50 valahány évesen meghal. Ha eléri a 60 at, az már szép, mert utána legtöbbször él még 15-20 évig. Nekem édesapám 45, keresztapán 58 évesen haltak meg. Roppant erős emberek voltak, erős családapák. Meg kellett mindkét fronton (család és munka) felelniük. De ez belül ölte őket meg. Ezt nem fogják fel a nők, hogy a férfiaknak is jár a lelkizés, a sírás néha és a gyengédség (nem csak szex formájában).
2013. okt. 27. 19:56
 115/122 anonim ***** válasza:
Rakjatok be képet, hogy milyen kinézetű lányt érdemelne meg reálisan!
2013. okt. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/122 Noydra ***** válasza:

Normális nővel lehet lelkizni, csak ne ismerkedéskor kezdj el arról regélni, hogy milyen rossz az életed, szerintem ez tök egyértelmű ...


Mi furcsamód lelkileg is mindent megosztunk egymásnak bnőmmel, főleg úgy, hogy neki lelki gondjai is vannak, amiből én segítek neki kigyógyulni.


Ez is kapufa.

2013. okt. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/122 anonim ***** válasza:
#112: Egyészt van itthon tükör. Másrészt nem egy ilyen emberkével dumcsiztam privátban, kaptam képet, és amiket linkeltem, Paris Hilton hozzájuk képest. Valamelyik pikkelysömörös, és jön le róla a bőr, meg ilyenek. Szóval brutál arcok vagyunk, na.....
2013. okt. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/122 A kérdező kommentje:
Ha ez igaz Helike, akkor tényleg vannak itt ronda emberek? Mert itt minden lány tagad, hogy csak a belsőtökkel meg a kisugárzásotokkal van a gond.
2013. okt. 27. 21:57
 119/122 anonim ***** válasza:

"Mert itt minden lány tagad, hogy csak a belsőtökkel meg a kisugárzásotokkal van a gond"


Olvastad a #85-ös hsz-omat?

2013. okt. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/122 anonim ***** válasza:
Az mondjuk megérne egy misét, hogy a kérdező és heli miért egy időben vannak fenn általában?...
2013. okt. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!