Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az utolsó ronda, nagyállú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az utolsó ronda, nagyállú, szúrós szemű nő is tetszik társkeresőkön legalább 8-10 fiúnak, így még ő is tud válogatni. Akkor egy ronda pasi, aki egyetlen pozitív jelzést sem kap, mit tegyen, hogy barátnője legyen?

Figyelt kérdés
Miért más a nőknek és még rondábbaknak is, hiszen ugyanúgy emberek, nem érnek többet. Mégis még azok is kellenek 8-10 fiúnak és még abból is tud válogatni.
2013. okt. 27. 08:55
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/122 A kérdező kommentje:
Valaki adhatna konkrét tanácsot is, nemcsak ,,hogy nem segít a kondi (elvileg azt kedvelik a csajok, legalábbis azt hittem), meg vedd lejjebb a rinyafaktort. Mert nem jutok előre.
2013. okt. 27. 10:38
 62/122 anonim ***** válasza:
2013. okt. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/122 anonim ***** válasza:

A jó test alapvetően előny. De önmagában nem elég.

Jól tippeltem, nem a külsőddel van gond.

Mondjuk nekem a hozzáállásod elég fura. Engem ugyanis valószínűleg nem találnál vonzónak, mert molett vagyok. Ehhez képest a párom teste tökéletes, csupa szálkás izom. És nem azért állt le velem, mert nem volt választása, sőt ki kellett dobnia a fix szexpartnereit miattam :D

Nem fogom azt mondani, hogy nézel ki olyan jól, mint ő, mert elfogult vagyok. De a probléma kulcsát máshol kell keresni.

Nem ott, hogy molett lányokkal kezdj. Velük akkor kezdj, ha az hoz lázba. (A párom csak érdekességként írtam, merthogy őt tényleg az hozza lázba, ha egy lánynak nagy feneke van. Hiába a kigyúrt, tökéletes test.)

Inkább az lehet a kérdés, hogy próbálsz meg felszedni egy lányt? És hol? Lehet, hogy ezzel van probléma.

2013. okt. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/122 anonim ***** válasza:

Egyébként nem ismerlek, csak az infók alapján kerestem rád, ne haragudj, ha eltaláltam. (+ a facebook profilképed ugyanilyen félmeztelenül pózolós).


Na, de akkor elárulom, hogy miket csináltam nagy vonalakban:

-Elolvastam az adatlapot

-Elolvastam megint.

-Először is csak olyan lányoknak írtam, akik tényleg érdekeltek (nem csak megfarkalni szerettem volna valakit gyorsan), aki teljesen bugyutának tűnt a bemutatkozás alapján, annak nem írtam. Akinek nem volt bemutatkozása, annak sem.

-Ott és akkor odafigyeltem a helyesírásra

-A közhelyes levelek, az olyan levelek, amik sablonnak tűnnek szerintem unalmasak. Másokat meg nem szeretnék untatni, szóval valami izgalmassal kezdtem. (Tipp: ha valaha kellett előadást tartanotok vagy beszédet közönség előtt, akkor biztos kerestetek már rá a neten ennek a hogyan-jára)

-Mindegyiknek személyes levelet írtam, az adatlapjuk alapján. (Ami nem azt jelenti, hogy: "Szia, látom 165 centi vagy és 50 kg.")

-Személyes találkozó alkalmával nem voltam sggfej. Meg egyébként sem.

2013. okt. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/122 anonim ***** válasza:

Látom sikerült beletaposnom a lelki világodba megjegyzésemmel...mint írtam is NÁLAM nem jön be a kondi. Ebből még nem kell levonni, azt, hogy a többi nőnek sem tetszik.


Ha érdekel nekem nem tetszenek a kigyúrt pasik, mert valahogy természetellenesen hatnak a szőrtelen mellkasukkal, meg a széles karjukkal... Olyan környezetben nőttem fel ahol átlagos testfelépítésű akár kicsit pocakosabb férfiak vettek körül így valószínűleg azt szoktam meg...de ez én vagyok. Ettől a kondi nem rossz, és biztosan egészséges, de engem nem hoz izgalomba. Ennyi.

2013. okt. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/122 anonim ***** válasza:
Kérdező Veled 100%, hogy nem a külsőd a gond. Viszont amiket írsz azok alapján nem vagy szimpi. Nem az intelligencia süt az írásaidból hanem sajnos a sötétség. (tényleg nem bántásnak szánom, meg ne sértődj!) de nekem nőként az jött le, hogy egy izomagyú üresfejű srác vagy. Ezeket pedig nem szeretjük. Esetleg ha lenne mellé egy BMW-d felszedhetnél pár iszonyat felszínes kis libát.
2013. okt. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/122 A kérdező kommentje:
Helyesen írok, voltam versenyen. Az nem lehet sötétség. Maga az utálat, ami jogos a nők felé, az lehet, hogy sötétséget szül.
2013. okt. 27. 10:54
 68/122 anonim ***** válasza:
Oké, szerintem az utolsó komment alapján megtaláltuk, hogy mi a probléma veled...
2013. okt. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/122 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszenek amúgy a kigyúrt pasik, de attól még elismerem, hogy jó tested van viszont önmagában ez kevés ha nem társul mellé megfelelő intellektus.
2013. okt. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/122 A kérdező kommentje:
Intelligens is vagyok, 2 nyelven beszélek a magyar mellett középszinten. Az, hogy így beszélek és ingerült vagyok, annak oka van. Nem azért, hogy lejárassam magamat, hanem mert ilyennek tettek az elutasítások.
2013. okt. 27. 10:58
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!