Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az utolsó ronda, nagyállú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az utolsó ronda, nagyállú, szúrós szemű nő is tetszik társkeresőkön legalább 8-10 fiúnak, így még ő is tud válogatni. Akkor egy ronda pasi, aki egyetlen pozitív jelzést sem kap, mit tegyen, hogy barátnője legyen?

Figyelt kérdés
Miért más a nőknek és még rondábbaknak is, hiszen ugyanúgy emberek, nem érnek többet. Mégis még azok is kellenek 8-10 fiúnak és még abból is tud válogatni.
2013. okt. 27. 08:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/122 anonim ***** válasza:
A kulcsszó: bérlés.
2013. okt. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/122 anonim ***** válasza:
ezek a lányok akiket linkeltél még elég jó csajok is!
2013. okt. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/122 A kérdező kommentje:
Én 3 éve vagyok fent azokon, egyetlen randit sem kaptam.
2013. okt. 27. 09:06
 14/122 A kérdező kommentje:

Az nagy baj, ha szerinted elég jó lányok, mert a mai átlaglányok ilyenek szinte 90% ban az utcákon, bulikban. Mindjárt küldöm. Ezek azoktól gyengébbek külsőleg, de még nem az ocsmányak. Mindegyiknek plafonon van az igénye.


[link]


Ezek az egyetemista típusú átlaglányok. Szérialányok, ha így jobban tetszik.

2013. okt. 27. 09:08
 15/122 anonim ***** válasza:

Eddig még az összes hát nem a leghelyesebb" fiú is meg találta meg a párját. Tenni kell érte, nem vakarózni és főleg nem sajnálkozni. Az senkinek nem jön be. Dobd fel az adatlapod, tedd magad érdekessé, értékessé és mindjárt többen kattintanak az oldaladra. Ha a külsőd nem a legjobb, akkor keress mást amivel kompenzálhatsz. Add el magad.

Amúgy szerintem egyáltalán nem igaz amit leirsz. Az átlagos csajokat sem keresik ennyien, nemhogy a rondákat. Meg az is más kérdés, hogy ebből a 8-10 emberből alig akad 1-2 aki szóbajöhetne. A többi vagy csak a szexre megy, vagy az ország másik feléből ir (sose értettem az ilyet) direkt kikötöttem, hogy saját MEGYÉBŐl keresek erre pont onnan nem irt senki. Ennyire lusták az emberek olvasni vagy ennyire nincs szövegértési képességük?

2013. okt. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/122 anonim ***** válasza:
ááá ezek túl szépek hozzám.
2013. okt. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/122 anonim ***** válasza:
Na, most belinkeltél 3 még jobb csajt. Most ennek mi értelme van? Menj inkább vissza legózni.
2013. okt. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/122 anonim ***** válasza:
A video nagyon adja :D A társkeresőkön a fiatal jó pasik se kapnak sok visszajelzést, főleg az igényesen kinéző lányoktól nem. A pénzre/egzisztenciára sokan buknak, de az olyan mintha fizetnél a szexért, olyat pedig csak qrvánál tesz az ember. Ezért járok tömegközlekedéssel randizni, annak ellenére, hogy nem épp egy Dacia áll a garázsban...
2013. okt. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/122 A kérdező kommentje:
Mindenki azt zengi, hogy menj le bulizni, mert ott a legsatnyább pasinak is összejön egy csaj, aki a hányásában fetreng. Hát ezt nem hiszem, mint amint linkeltem is, a bulikban többségében ilyesmi lányok vannak és megfigyeltem azt is, hogy képtelenek annyit inni, hogy olyan szinten lemenjen az ingerküszöbük egy fiúra vonatkozóan, hogy annak esélyt adjanak és hagyják magukat leitatni. Nem kérem, nem, ott is magasak az igények, pedig elvileg az alkohol azt tompítja. De ha ittas is a csaj, odamegy a csúnya pasi, nem hagyja magát itatni, mert ott van még 500 másik szebb pasi, akiből egy úgyis bepróbálkozik az este és az fogja a csajt leitatni és hazavinni...
2013. okt. 27. 09:15
 20/122 anonim ***** válasza:

Hát kedves kérdező, 6 lányból 6 jól néz ki. Oké, az első három megtanulhatna öltözni meg sminkelni, de akkor is jól néznek ki. A ronda lány nem itt kezdődik. Próbáld meg reálisan látni a világot.

Ja és a ronda lányok hiába mennek bulizni, nem fogják őket megdugni. Őket még te se veszed észre.

2013. okt. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!