Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor kapcsolatban vagy, akkor a szabadidőd hány százalékát töltöd a pároddal és a barátaiddal, családdal vagy egyedül?

Figyelt kérdés
Tehát, hogyan oszlik meg a szabadidőd százalékosan...
2013. okt. 27. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom így konkrétan.Van amikor többet van amikor kevesebbet.
2013. okt. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor kiegészítem annyival, hogy "átlagosan" :)
2013. okt. 27. 16:16
 3/8 anonim ***** válasza:
A legtöbbet a családdal, mert itthon lakom még. A barátommal péntektől hétfőig vagyok általában, a barátok meg hétköznap, ha a suli után van egy kis időm, de ez elég zavaros, mert messze laknak és nehezen megoldható sajnos :S
2013. okt. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mivel nem otthon lakok így a barátnőmmel.Már ő a családom.Utána a haverok és a család
2013. okt. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az időm 99,999%-át magányosan töltöm. (Barátaim nincsenek, arra meg esélyem sincs, hogy barátnőt találjak.)
2013. okt. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez a kerdes igy tul altalanos, sok mindentol fugg.

Ha meg nem eltek egyutt, akkor az biztos, hogy aki szerelmes , az minel tobbidot akar tolteni a parjaval!


En pl onnan jottem ra, hogy nem szeret az exem, mert nem akart velem idot tolteni. Hetkoznap elhivott magahoz, mikor en eset 9ig dolgoztam.

Hetvegen SOHA, max vasarnap delutanra...

2013. okt. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5 os valaszolo,nyugi nem vagy egyedul :(
2013. okt. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

barátommal heti 4 találkozás körül, ebből 1 együttalvás

barátokkal úgy heti 1 este, plusz amennyit a suliban találkozunk

családdal külön nem töltök időt, csak esténként amikor hazajönnek, beszélgetünk kicsit

21L

2013. okt. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!