Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene tennem nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem nem akarok ket szek kozt a foldre esni?

Figyelt kérdés
Van egy parom 2 eve egyutt vagyunk , o nagyon szeret engem viszont ez nem nolcsonos , en tisztelem es szeretem ot mint ember de nem vagyok szerelmes bele . Nekem sosem udvaroltak pasik kover voltam o igy belemszeretett, gondoltam nekem ez jutott igy belementem a kapcsolatba . Nagyon helyes gyerek kulsore is az esetem , de nincsen meg az a szikra nallam. Eskuszom letudnam vele elni az eletem semmi problema nelkul. De lefogytam es egyre tobb pasi futyulget utannam es flortolnek udvarolnak nekem. Van egy "uriember" aki regen tetszett nekem nagyon de nyilvan nem lett belole semmi elfolytottam magamban , mostanaban pedig eszrevett es hazakisert , jokat beszelgetunk mostanaban. Tudja hogy van baratom. A paromnak szoltam rolla hogy egy regi ismerosom jo volt vele beszelgetni. O azt hiszi ennyi az egesz pedig engem melyebben erint igy ugy erzem hazudok neki amit nagyon nagyon nem akarok. Gondolkoztam hogy szakitok es legyen aminek lennie kell , caak folyton az jar a fejemben hogy de o annyira tokeletes minek akarom kavarni a dolgokat , olyan ember akit eltudok kepzelni a gyermekeim apjanak. Nem tudom hogy erdemes lenne e feladnom ezt a kapcsolatot egy ilyen ketely miatt , hisz lehet nem is akar komoly dolgot tollem de akkor meg ugyan miert kedveskedne annyira? Tenyleg nem tudom kivel ezt megbeszelni hisz ha ismerosnek mondanam elitelne biztos vagyok benne.
2013. okt. 27. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltam írok valami tanácsot de úgy döntöttem egy ilyen ..... nő azt sem érdemli meg.
2013. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te inkább a két pad közül a szék alá esnél.:D
2013. okt. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen helyzetben,pont így volt,mint nálad.Én kiléptem a többéves kapcsolatomból,és elkezdtem élni.Bár sokat csalódtam ezek után,és néha átkoztam magam,amiért feladtam a régit és biztosat,de ma már biztosan tudom,hogy jól tettem.Azóta van másik kapcsolatom huzamosabb ideje,bár vannak problémák,de szeretjük egymást,így aztán nem unalmas az életem.Összességében boldogabb vagyok így.
2013. okt. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szakítsatok és csak utána kezdj mással; a mostani barátod valószínűleg össze fogod törni, de legalább nem alázod meg.


És azt se felejtsd el, hogy az az "úriember" is azért kísérget most, mert hirtelen kompatibilis lettél a farkával.

2013. okt. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát... megértem az első válaszolót. Ami azt illeti lehetnél egy kicsit... mondjuk úgy hálásabb. Ez alatt annyit értek hogy ő úgy fogadott el ahogy vagy. Az az úriember meg csak most hajt rád amikor kinyíltál mint a virág. Ha újra felszednél pár kilót szerinted ki állna ott melletted továbbra is? Szerintem az akivel most vagy. De ez a te életed. Éld magad.
2013. okt. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem nem en vagyok a foldon aki ugy el egyutt valakivel hogy tiszteli nem pedig a szerelem miatt. Regen ugyanez volt a muszaj miatt. Nem elitelni kell engem csupan megerteni min mentem keresztul. Persze elfogadom aki mashogy gondolja de akkor ne kommentaljon semmi szuksegem ra.
2013. okt. 27. 17:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hosszú a kérdésed.
2013. okt. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Régi a kérdés, már biztos nem aktuális.

De szerintem, hogy lefogytál magabiztosabbnak tűntél és ezt bizony a másik nem észreveszi. Én ott hagynám a régi páromat, mert nem szeretem és olyat keresnék, akit szeretek. Én is voltam olyan kapcsolatban, ahol az egyik fél nem szerette a másikat, bár egyébként nagyon összeillettünk és mindig egymásnál kötöttünk ki, mást is láttam így élni és nem volt jó. (A mi történetünkben a párom nem szeretett, először ő hagyott el, majd miután másodszorra összejöttünk én hagytam el, és úgy érzem jól tettem.)

2014. aug. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nincs kifogás Kérdező! Ne beszélj mellé és ne próbáld a szavakat forgatni! Most pedig olyat fogok írni, amit lepontoztok majd, meg még talán én is megbánom... de ez van!


Ez a kérdés tipikus példája annak, hogy a hájas, pattanásos, szőrös-, zsíroslukú csaj is ha egy pici esélyt is kap, hogy szebb legyen, akkor ő is olyan lesz, mint a többi! Átváltozik! Már azzal, hogy ezt leírtad ide, már avval elfelejtetted, hogy honnan jöttél. Magyarázkodhatsz, hogy a lelkiismeret-furdalás, meg ilyenek, de itt mindannyian tudjuk, hogy ez a kérdés nem kérdés már! El fogod hagyni, még ha nem is most...



Úgyhogy b#szódj meg! Már bocs!

2014. aug. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!