Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, mért van ez? Próbálom megérteni...

Figyelt kérdés

Van a barátom 17éves,én 16 vagyok,egy suliba járunk...decebmer 28-én kezdünk el járni.Minden ugy mond tökéletes volt,nagyon szeret én is öt...lefeküdtünk egymással,elsök voltunk egymásnak,mindent megkap töllem,törödik velem meg minden...Az exsemmel jár egyosztályba,aki állandoan rollam dumált keverte a szart meg minden hazudozott rollam össze-vissza és a barátomnak betelt a pohár,elég volt neki,feladta szakitott,elkezdett sirni is persze én is,zokogtunk,egy padon ültünk egymás ölében,a multrol beszéltünk h milyen jo volt,mennyi hülyeséget csináltunk együtt,és h mennyire jo voltam neki,h mindent megadtam neki minden értelemben...és h nagyon szeret,de igy jobb lesz mindkettönknek...sokat smároltunk meg minden...felszállt a buszra és elment...majd irt egy sms-t h vigyázzak magamra hazafelé,és irjak neki ha hazaértem,mert nagyon aggodik értem...irtam neki,majd este még chateltünk msnen...irta h megbánta amit tett,h hibázott de ez az ö döntése volt...akármennyire fáj is neki,megváltoztatni nem fogja inkább szenved...másnap is taliztunk,mert mentünk találkozora a nyaralásunkkal kapcsolatban,mivel együtt megyünk nyaralni,akárhogy is lesz mondta,majd egy padra ültünk a találkozo után és megint a multrol beszéltünk és sirtunk nagyon,smároltunk megint...annyira nehéz igy h akik szeretik egymást nem lehetnek együtt...de külömben szakitás elötti héten olyan fura is volt,suliban a szünetekben nem karolt vissza,nem irta a sms-be h szia kicsim,picim meg ahogy szokta,csak annyit irt h szia,meg olyan nagyon furcsa volt! A barátnöm is beszélt vele h ha szeressük egymást semmi és senki nem állhat az utunkba meg ilyenek,azt mondta a barátom a barátnömnek h majd még egyszer jol átgondolja!Hétvégén mentem a barátomhoz mint haver,és azt mondta h nagyon szeret...mondtam neki h tudom,majd leültünk az ágyra beszélgetni,kérdezte h én h szeretném,mondtam h tudod h én veled akarok lenne,mondta h ö is velem akar lenni,és smároltunk és megint járunk,mondta h ennyit még nem sírt egész életében meg már rég is sírt...és most olyan fura volt neki...néha még mindig olyan fura,tegnap is mentünk arra a találkozóra és utána egy padon ülve láttam h rossz a kedve meg kiabált is velem...,mondta h nagyon fáradt,meg éhes és már otthon lenne,de még nem volt buszja,meg mondta h erre a nyaralásra is mennyi papir kell....nagyon ki volt,nem mertem hozzászólni mert még leharapja a fejem...és akkor elkezdte h nem is vagyunk összeillök meg h lehet h rosszul döntött h megint újrakezdtünk...meg már nem tud semmit,nem tudja mit akar,lehet szabadságra van szüksége,meg lehet neki nem való egy komoly kapcsolat,ezeket mondta,meg ordibált velem h nem látom h semmi nem olyan mint rég,meg nem tudja mi a baj...velem nincs baj azt mondta én nagyon jó vagyok neki,szeret velem lenni...de nem tud semmit!Lehet h külön jobb lenne mondta és akkor bevágta azt a kérdést h akkor inkább folytassuk...én nem értem öt,mondtam h én változtatok csak h jobb legyen,mondta h nem kell,mert én igy nagyon jo vagyok...meg minden,mondta h lehet h ö ezt nem is akarja lehet h ö nem akar változni ezt mondta...ténleg nagyon nem tudja mit akar...majd este irt sms-t h neharagudjak h olyan volt ma,meg h nem tudja mi ütött belé,nagyon fáradt...irtam h megértem mert mindenkinek vannak olyan napjai,majd ö irta h ne értsem meg,mert nem az én hibám h olyan volt a naoja de mindegy,nem kellett volna ugy viselkednie,és h jóéjt,álmodj szépeket picim,szeretlek....ezt irta...annyira jol esett! De nem értem öt...segits nekem megértenem...vagy jobb lenne ha vége lenne...?Én már mindent megprobáltam,beszélni is...el sem tudod képzelni h mi mindent megtettem h megértsem meg minden...de már ténleg nem tudok mit tenni....



2008. júl. 7. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek vannak ilyen korszakai a magánéletében. Ezeken valahogy túl kell esni.

Biztos vagyok benne, hogy ő is szeret téged, és csak veled lenne, csak most nehéz neki ez az időszak.

Tarthatnátok esetleg egy kis szünetet, hogy jobban megérthesse, mi van vele, mert ha veled van, könnyen összazavarodik.

2008. júl. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szeret a barátod, nagyon is. De ezek az időszakon át kell esnie. Lehet, hogy tartanotok kellene egy hét szüntet, hogy végig gondolja mit szeretne. Ezt az időt neked is ki kell bírni. Aztán beszélni vele, hogy mire jutott: ha még időt kér, add meg neki; ha szakítani akar, akkor azt fogadd el; és ha járni, akkor túl van a nehezén. Csak azt tudom javasolni, hogy legyél türelmes, szedd össze az erőd. A kamaszkor ilyen, vannak hullámvölgyek, de van aki könnyen túl van rajta. Sajnos a barátod nem ilyen szerencsés, idő kell neki, míg tisztába szedi a gondolatait, és megbírkózik az érzéseivel.
2008. júl. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
A barátod még éretlen, ennyi..
2008. júl. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Folytassátok.Ha ilyen nagy szerelem van köztetek akkor megéri folytatni,.Utoljára beszélj vele!Kérddezd meg hogy mi a baja!Bár mindenkinek vannak rosz napjai,és ha énis éhes meg fáradt vagyok és nincsen buszom akkor betellik a pohár de nem kiabálok.Inkább veszek valamit enni és leülök apadra egy picit pihenni amíg nem jön a busz.Más baja is lehet szerintem-!Beszélj vele!
2008. júl. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!