Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy újrakezdeném az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy újrakezdeném az exemmel aki anno megcsalt és elhagyott?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem, bár igyekszem magam visszafogni ezen a téren vele kapcsolatban. Szeretné újrakezdeni, elhiszem hogy tényleg szeret. De nem értem önmagamat, anno megígértem magamnak hogy el fogom kerülni és nem leszek olyan hülye hogy valaha is úgy nézzek rá mint a szerelmemre. Miért vagyok ilyen gyenge? :( Szerintetek is hagynom kellene az egészet és vissza se nézni? Vagy van aki szerint lehet esély arra hogy együtt maradjuk hosszú időkig? (mert az örökké nem létezik)
2013. okt. 27. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, mi sem értünk téged.

Meg úgy zusammen a nőket.

2013. okt. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi, nem vagy vele egyedül... én sem értem magunkat :S
2013. okt. 27. 21:33
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
van most olyan, aki jobban tetszik? vagy még mindig bejön? próbáljátok meg! két vége lehet: vagy egy boldog kapcsolat, vagy egy jó lecke (mert kétszer ugyanaz a dolog nem tud összetörni)
2013. okt. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kutyából nem lesz szalonna!
2013. okt. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem az. gyenge vagy mert még kötődsz hozzá. éld át újra milyen volt amikor megcsalt. képzeld el milyen volt amikor a másik lányban járt. gyűlöld meg.
2013. okt. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy örökké. Ha vele nem tudod elképzelni, akkor nincs értelme. Megint meg fog bántani.
2013. okt. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán te milyen nemű vagy?
2013. okt. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én azt mondom hogy az érzés normális, ezt kár is lenne tagadni. De te is meg én is tudjuk hogy nagy baromság, de ha megakarod magad alázni, és eldobni minden méltóságod, akkor hajrá :)
2013. okt. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!