Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm szteroid miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szteroid miatt lett agresszív?

Figyelt kérdés

sziasztok,


érdekes problémával fordulok hozzátok. másfél éve ismertem meg a barátnőmet. kicsit ducibb lány volt, aztán mondtam neki, hogy kezdjünk el együtt konditerembe járni. nagyon lelkesek voltunk az elején, azonban én a munkám miatt nem tudtam mindig menni, és lassacskán abbahagytam az edzést. ő pedig egyre keményebben tolta, nagyon sokat izmosodott, és az utóbbi 2 hónapban furcsán is viselkedik.


egy ideje már mondogatta, hogy milyen gáz hogy ő izmosabb mint én meg ilyesmi, ezért megint lementem vele edzeni kb 3hete. fekvenyomásnál 80kilóval szériázott, én nekem meg egyszer se ment ki a súly. elkezdett kiabálni velem, hogy milyen gyenge vagyok, milyen dolog az, hogy a férfi gyengébb mint a párja stb.stb. dühös lettem és hazamentem. amikor este ő is hazajött folytatta a veszekedést, és kétszer meg is ütött. vissza akartam ütni, de még dühösebb lett, és egy sodródeszkával kezdett el verni, nem lett nagy bajom, csak kicsit lila lett az alkarom, meg a combom.


azt mondta, hogy ha nem szedem össze magam és nem faragok magamból férfit, akkor ő fogja kezébe venni az ügyet.


most ott tartok, hogy meg se merek már szólalni, mert egyből megüt. munkahelyemen is egyre nehezebben akarják elhinni, hogy mindig elesek, meg ilyesmi.


én arra godoltam hogy a szteroidok miatt lett ilyen agresszív. eleinte én szúrtam neki a popójába, azonban jó ideje nem kért meg rá, azthittem abbahagyta, de egyre nagyobb és ijesztőbb, szóval szerintem még mindig csinálja. szőrös lett az arca, meg a hangja is mélyebb, de azt mondta, hogy akkor ő lesz a férfi, ha én ilyen puhapocs vagyok... vett magának ilyen felcsatolható péniszt is, és hiába mondom hogy nem akarom, mégis erőszakoskodik, hogy ő legyen a férfi.


mit csináljak szerintetek? szerezzek be valami paprika sprayt vagy viperát hogy meg tudjam magam védeni?


minden válasznak nagyon örülnék!!!


2013. okt. 27. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
nem tudom eldönteni hogy ezt most viccnek szántad-e:/
2013. okt. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
szerinted ebben mi a vicc?? én nagyon nem tudok rajta röhögni.
2013. okt. 27. 22:15
 3/11 anonim ***** válasza:

Az a baj, h mi sem.

Valami jobb fake kérdést légyszi....

2013. okt. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És mikor szexeltek ki van felül? Vagy már rosszabb, ő dug téged?
2013. okt. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha viccnek szántad, akkor elég szánalmas próbálkozás.

Ha komoly, akkor meg hagyd ott a f**ba.

2013. okt. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szerintem ha megint támad kapd el a kezét, csavard ki, kapd el a nyakát és fojsd le... de nem meg hanem le, mondjuk ha nem tudod, hogy kell akkor max megölöd és mehetsz börtönbe... Ha egy kicsit taktikusabb vagy, hiába a nagy erő, le tudod szerelni.
2013. okt. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hat ez jo kis tortenet xD
2013. okt. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez tuti kamu, ilyen a világon nincs!
2013. okt. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen. Meg idoben szabadulj meg tole.en is voltam ilyen szituacioban. 30/n
2013. okt. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
mondom mégegyszer, hogy sajnos nem kamu. megpróbálok tőle megszabadulni, de szeretem még mindig... :( nem olyan egyszerű ezt lezárni.
2013. okt. 27. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!