Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? 10 éve élünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domi0125 kérdése:

Mit tegyek? 10 éve élünk együtt, van egy közös gyerek, csal, agressziv.

Figyelt kérdés
Ugy érzem már nem akarok vele lenni és nem azért mert nem szeretem, hanem mert most jutottam el arra a szintre hogy nem akarom, nem tudom ezt tovább csinálni. Annyi fájdalmat, bántalmazást kaptam, hogy kiölt mindent. Hiába kérem, nem megy el, többször begyógyszerezett, ivott rá, olyankor megütött, állítólag nem emlékszik, kételyes eltűnései vannak, voltak, agresszív és nem ember a talpán, se apaként se férfiként, teljesen lesüllyedt. És mégsem hagy békén.
2013. aug. 19. 07:28
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Talán hagyd el?????



Miért kérdés ez? Azonnal költözzetek el, ahogy tudtok, és add be a válópert. Ne legyél már hülye...

2013. aug. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azonnali biztonsági lépések


1 számítógépezésnél főleg ha segítséget kérsz ilyen jellegű témában mindig töröld az előzményeket, de ne a teljeset, hanem csak azt, amit éppen használsz (pl. gyakori kérdések), nehogy megtorlásban részesülj, eltiltson a számítógéptől, telefontól, elszigeteljen, mert az is jellemző ilyen eseteknél.

(A továbbiakban ilyen esetekben nyiss a böngésződben privát oldalt)



2 legyen alternatív emailcímed, ahová a kényesebb válaszok érkezhetnek (ha arra kényszerít, hogy mutasd meg az emailjeidet, akkor a semleges dolgokat meg tudd mutatni, de ne legyen ott olyan, ami segítségkérésről, vagy segítségnyújtó szervezettől szól/jön.


3 ha ver, vetess fel utána orvosi látleletet, azt később felhasználhatod a bíróságon válás vagy távol tartás miatt


Ha elképzelhetőnek tartod azt, hogy elszigeteljen a külvilágtól, akkor ha van egy kevéske pénzed, vegyél egy akármilyen ócska másik mobilt (és dugd el, ne tartsd a táskádban, ruhádban...), feltöltős sim-kártyával, hogyha elvenné a rendes mobilodat, tudj segítséget kérni a rendőrségtől, mentőktől, rokonoktól.


esetleg ha lehet, akkor vedd fel az eseményt, pl webkamera, vagy ilyesmi, ami a válásnál szintén bizonyíték.



Sok olyan szervezet van, ahol segítséget nyújtanak, ott profi szaktanácsadás van.

régen hallottam a [link] ról, de nem tudom, hogy ez most is működik-e.

2013. aug. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1-es látszik, nem nagyon konyítasz a témához. Gyakran könnyű mondani, de megvalósítani igen nehéz. pl. nincs hova költözni (talán a pénz miatt), szülők, rokonok címét tudja az erőszaktevő, és ilyen esetben sokkal agresszívebbé válik. Civil szervezetek és hivatalos szervektől kell segítséget kérni, bár a rendőrség korábban nem volt valami segítőkész, talán mostanában a vak komondoros eset után egy kicsit változik a helyzet.
2013. aug. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Volt már rá példa, hogy elvette a telefonom h ne tudjak hivni senkit, ellenőriz, elüldöz mellőlem mindenkit, nem mehetek sehova, szándékosan lelki terrorban tart. Menni nem tudok sehova, nincs hova, kihez hosszútávon. Pár napra volt h elmentem a gyerekkel, de vissza kellett jönnöm. Ha nem engedem hogy igyon, napokig vitázik, kiprovokálja hogy elérje a célját. a gyereket sem nézi, előtte is megütött már. volt hogy "olyan" állapotában reggelig nem hagy minket aludni, örjöng, veri ajtót, ablakot.
2013. aug. 19. 09:54
 5/7 viktor123456 ***** válasza:
Kérj segitséget a amegfekelő fórumokon. Nane meg ilyenek.
2013. aug. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hagyd el. Ha az akaratod nincs meg, jöhet az uristen akkor fogsz tovább lépni.


A NaNe meg egy vicc...4 nőnek segít, 12-nek nem...

2013. aug. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hogy teheted meg a gyerekeddel hogy a pároddal maradsz? majd ne csodálkozz ha felnőtt korában feléd sem fog nézni. a híd alatt is jobb ennél. na de kell a pénz mi? pfff...az ilyenek sosem lépnek le és maguk mellett még a gyerek életét is tnkrevágják. és hány ilyen van...
2013. aug. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!