Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem is szeret a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem is szeret a barátom?

Figyelt kérdés
egy ideje eggyütt vagyunk.Nagyon szeretlejük egymást. vagyis én biztos hogy nagyon szeretem.Az a helyzet hogy én szűz vagyok ő nem.Még a kapcsolatunk elején mondta hogy várni fog rám meg hogy nem kényszerít.Minden rendben volt.Aztán jöttek a viták meg a többi.Mostanában nemnagyon vitatkoztunk.És most ő azt akarta hogy feküdjünk le csak hát én nem voltam felkészülve rá meg minden.Mondtam neki hogy haggyon nekem még egy kicsi időt.Erre ő megsértődött meg olyanokat mondott hogyha nem lesz akkor átmegy a szomszéd k.rvához éjszaka.De tudom hogy nem is tette meg csak direkt mondta hogy engem idegeljen.De mondtam neki hogy így csak nehezebb lesz.Aztán megsértődött,nem ír semmit,nem hív fel már egy hete.Én felívtam hétvégén dehát most nem tudom mi van.Én nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni de nem érzem hogy ő szeretne.Most akkor mit akar?Mit csináljak vele?Csak azt ne mondjátok hogy üljünk le és beszéljük meg mert én hiába beszélek semmi.
2008. júl. 7. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szeret, de ha már egy jóideje együtt vagytok, akkor megértem, hogy hiányzik neki a szex. Biztos rosszul esett neki, hogy visszautasítottad, amikor ő le akart veled feküdni. Mindenképpen meg kell beszélnetek legalább azt, hogy most szakítani akar-e veled, vagy járni még. Azt viszont ne csináld, hogy lefekszel azért vele, hogy ne veszítsd el. Ha azt mondja, hogy járni akar veled továbbra is, akkor várj még egy két hetet, hogy újra kicsit jobb legyen a viszonyotok, aztán ha felkészültél, akkor lefeküdhetsz vele.
2008. júl. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Én is szüz vagyok, barátom meg nem! Az elején megbeszéltük, hogy várni fog rám, most meg 4 honapja vagyunk együtt és még mindig vár rám, egy percig sem fennyegetözött, hogy akkor elmegy máshoz! Elég fura ahogy a barátod viselkedik, szerintem picit ijessz rá, hogy elhagyod, állj ki döntésed mellett, tudasd vele, hogy még nem állsz készen, ha elfogadja szeret, ha nem akkor hagyd a francba, nem érdemel meg téged!
2008. júl. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nálunk sok idő volt mire megadtam magam, de hogy van nálatok? Nálunk szép finoman mindig közeledett a párom, s mindig egyre-egyre tovább jutottunk, míg egyszer csak megtörtént az is. NEm szoktatok úgy játszadozni vagy egyenlőre csak kézzel,csájjal? S szerintem ebben Te is benne lennél, s sráccal ezt kéne megbeszélni, hogy szépen fokozatosan, szerintem hipsz-hopsz nem lehet elsőre, kivéve ha nem hülye részegek vagytok, de akkor nem is fogtok emlékezni erre a szép elsőre, ami amúgy nagyon összekötne utánna benneteket.

Talán erre próbáld meggyözni, kiegyezni, s egyszer csak célba érnétek. S így mind kettőtöknek is jó lenne.

2008. júl. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Őt az sem érdekelné ha szakítok vele akkor sértődötten bezárkózik a lakásba és semmit nem csinál.

Én azért legalább felhívom de ő még annyit se tesz.

2008. júl. 7. 21:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Nézd, ha ő ilyet volt képes csinálni, akkor világos, hogy nem szeret téged, sőt talán nem is képes szeretni. A szeretet lemondással jár, és képes egy nő kicsit is tisztelni, akkor ilyen helyzetben nem sürgeti. Ha szeret, akkor megvár.

Ebben az esetben Te két dolgot tehetsz. Hívogatod, loholsz utána, és a végén az ő kedvéért lefekszel vele, majd úgy néz ki, hogy minden rendben, aztán pár hónap múlva előáll azzal, hogy ő gumi nélkül szeretnél, te meg állj át a tablettára, és akkor ugyanazt eljátszátok, mint a szüzesség elvesztésénél. És így szépen lassan kialakul egy aszimmetrikus kapcsolat.

A másik lehetőség, hogy felismered a helyzete, hogy ez egy görény, ha ilyenre képes, és Te nem fogsz egy ilyen után loholni. Kihúzod magad, és kicsit leporolod a méltóságod. Mert te egy nő vagy és ilyet veled nem lehet megtenni.


Ja és ezt a tanácsot egy fiú adta...

2008. júl. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Meg nem is érzem hogy szeret engem.

Azért nem is szeretnék még vele lefeküdni mert olyan érzésem van hogy utána elhagy

"Állítólag" hűséges de én nem is nagyon tudok bízni benne.Meg legutóbb el is vesztette a bizalmamat mert nemolyanrég tudtam meg hogy februárban másik lánynak írogatta hogy "Nagyon szeretlek édesem cuki csini vagy" meg ilyenek és azt mondta hogy az már régen volt meghogy ő akkor is engem szeret pedig akkor mi már eggyütt voltunk.

2008. júl. 7. 21:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed késznek magad rá,ne tedd meg.Ha ő meg szeretne várna rád,és nem mondana olyat,hogy máshoz megy.Írod,hogy ő nem hív nem ír,nem értem,te miért hívod őt...Ne loholj ilyen pasi után,nem érdemli meg.Gondolkozzon el...van min neki...
2008. júl. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Irigylem a barátodat hogy ilyen barátnője van:)
2008. júl. 8. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a sertodottseg tobbeknel sokaig tart, hagyj meg idot s ha tenyleg szeret rajon mekkora hulye volt s keresni fog, azert csengess ra neha csakhogy emlekeztesd.

az meghogy goreny szerintem eros. ennyibol nem lehet tudni.


(a fokozatossagos valaszolonak uzenem, hogy nagyon vagyany otlet az ove:D ha ujrakezdhetnem, biztosan ugy csinalnam:)

2008. júl. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!