Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy kapcsolatnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy kapcsolatnál elérni, hogy olyan legyen, mint az elején?

Figyelt kérdés
egyátalán lehet valahogy?9hónapja vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást, szeretnénk közös jövőt, nagyon jó vele.de mostanában azon gondolkodom,hogy milyen jó, mikor egy kapcsolat elején van az ember. nekem nem kell más,csak jó lenne néha az, ami a kapcsolat elején volt, az izgalom a sok újdonság, el lehet ezt érni valahogy?
2008. júl. 7. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nemis tudom. Valahogy fel kell "pezsdíteni" a szürke hétköznapokat. Például:

-menjetek el vacsorázni valami puccos helyre, szépen csinosan kiöltözve, de ott találkozzatok az étterem előtt, ez valahogy olyan érzést ad, mintha az első randitok lenne

-írj neki szexi vagy szerelmes sms-eket, meg hogy alig várod, hogy este ágyba bújjatok...

-vegyél egy szexi fehérneműt és csábítsd el este...(már hogyha csaj vagy)

2008. júl. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ideális esetben átalakul egy sokkal szebb, meghitt és őszinte, megbecsülésen alapuló kapcsolattá, ahol a testi vonzalom is megmarad.

Nem ideális esetben pedig egymás agyára mennek a párok, elkezdenek másra vágyódni, és ha van bátorságuk váltani, akkor megteszik, ha nincs, akkor posvadnak egy rossz kapcsolatban, vagy rossz házasságban. Én is sokáig ezt tettem, aztán megtanultam meglátni, hogy mikor kell azt mondani, hogy ez nekünk nem fog menni. Az elején elvakít a szerelem és a szexuális vágy, de később minden kiderül.

De a közös célok, a családalapítás, lakás megszerzése, a küzdelem, a dolgos hétköznapok nagyon is össze tudnak kovácsolni két embert.

De olyan nem lesz, mint az elején, ezt tudomásul kell venni.

2008. júl. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

azzal nincs baj, hogy unalmas a kapcsolatunk, nála jobb nem történhet velem, azt hiszem, hogy csak én vagyok örök elégedetlenkedő :( mert amúgy minden rendben.

köszönöm a válaszokat!

2008. júl. 7. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!