Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom napok ota nem keres én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabriella-Ella kérdése:

Párom napok ota nem keres én smsekbe kerestem őt. Gondolom ő nem akarja de azért anyit megérdemeltem volna hogy ír legalább egy smst szerintem ez a minimum. Nem tudom mit tegyek ebben a helyzetben? és rendben voltunk én ugy éreztem

Figyelt kérdés

2013. okt. 28. 15:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy eddig te írtál sms-eket,de nem kéne tényleg felhívni,mint itt találgatni?
2013. okt. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
lehet hogy igazad van de tény hogy írtam neki smseket és ő semmire se válaszolt szerintem a következő lépés az övé lenne ha érdekelném nem? nem tudom mi lenne a jó döntés!
2013. okt. 28. 16:27
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Velem is megcsinálta már ezt egy srác, hogy egyik nap még írt, hogy persze holnap beszélünk utána meg nem vette fel a telefont...miután a haveroktól megtudtam, hogy nem alt meg, hiszen egy kocsmában látták egy csajjal...bűntudat nélkül szartam a fejére a továbbiakban. Igazából ettől az egésztől a "szakítás" is inkább komikus lett mint szomorú. Ha valaki ennyire gerinctelen gyökér, hogy ennyire nem mer őszinte lenni, csak örülni kell, hogy megszabadultál tőle.
2013. okt. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
De legen már annyira gerinces,hogy megmondja,vagy reagál.Én felhívnám akkor is.Rákérdeznék,a saját megnyugvásom miatt is.
2013. okt. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
igazatok van és köszönöm pedig már egy ideje együtt voltunk és ezt nem néztem ki belőle mennyi gerinctelen ember van miért kell ezt csinálni
2013. okt. 28. 18:06
 16/20 anonim ***** válasza:

Ez egy igazi gyökérkefe!


Nekem is volt dolgom ilyennel, és tény, hogy sosem fognak megváltozni.

2013. okt. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Amikor egyik exem ezt csinálta velem , hogy írtam és nem válaszolt, 2 nap után megírtam neki hogy szakítsunk. Nekem nincs olyanra szükségem aki nem foglalkozik velem, és válaszra sem méltat.


Nálunk még annyi előzmény volt, hogy egy bizonyos találka után hirtelen kifogásokat keresett a találkozásokra, mondván dolgozik. Érdekes mód előtte sose dolgozott hétvégén... innen telt el 2 nap. Ezalatt kerestem 2 smsben. Nem válaszolt.


A szakításra már igen. Azt írta rendben. Gyáva volt ahhoz, hogy ő szakítson. Ennyi.


27/N

2013. okt. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
nem tudom mire jo ez a viselkedés hogymiért nem lehet egyenesen válaszolni az embernek mert szerintem mindenki megérdemli és az a baj nem így ismertem meg őt nem is az fáj hogy vége ha nem hogy nem volt korekt
2013. okt. 28. 19:38
 19/20 anonim ***** válasza:
Az is egy opció,hogy elmész hozzá te,és szemtől szemben rákérdezel,utána pedig szakítasz.Nem neked lenne kellemetlen,hanem neki.A te lelked megnyugszik.Mert ez a legrosszabb,ami most van.
2013. okt. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Velem is csinálta ezt valaki, nem reagált semmire, a telefonját sem vette fel.. 5 napig ezt csinálta.. Ő 32 éves volt.. Egy gyökér.. Ha továbbra sem jelentkezik ne foglalkozz vele! Lehet csak nincs nála a telefonja vagy elfoglalt és nem tud válaszolni. Ne írogass neki, majd megtudod, hogy mi van vele. Nyugi!
2014. jún. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!