Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vélekedtek erről? Hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vélekedtek erről? Hasonló cipőben jártatok már?

Figyelt kérdés

Bele tartozok egy "ázsiai" közösségbe, ahol sokan szeretik a japánt, kóreát stb. szóval ez a közös érdeklődési kör ebbe az óriási közösségbe.

Elég sok lány ismerősöm van, a két kezemen megtudom számolni hány a fiú ismerősöm. Nagyon sok lány tetszik.

Nem vagyok se csúnya, bár nem vagyok baba arcú sem. A legtöbben bírnak és nem tartanak unalmasnak sem.

A lényeg az, hogy bepróbálkoztam már pár lánynál. Persze nem egyszerre! Volt amelyiknek írtam verset, mert azt szerette. Volt amelyiknek "modernül" bókoltam. Volt amelyiket egész éjjel szórakoztattam és sokat nevetett. Volt amelyiknek rajzoltam. Volt akivel találkoztam és csak félig magyar, megtanultam meglepiként direkt pár szót a saját nyelvén. stb. stb. szóval már MINDENT megtettem már értük amit csak tudtam. Mégis tojnak a fejemre. Erre jön egy ázsiai srác, nem tesz SEMMIT, vigyorog egyet a bájgúnár fejével és övé akármelyik nő.

Ilyenkor azért elég rossz érzéssel tölt el, hogy míg te mindent megteszel valakiért és le se böfög, jön egy ázsiai aki semmit nem tett és már ágyba is viszi a nőt, vagy az ujja köré csavarja, azok meg csaholnak utána mint kutya a csont után és körbeugrálják. Csak azért mert ázsiai és ők ezt a kultúrát szeretik...

Voltatok már hasonló helyzetbe? Mit tegyek vagy mit csináljak? Hogyan kezelnétek ezt?



2013. okt. 28. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ázsiab*zikkal barátkozol, aztán meg csodálkozol, hogy oda vannak egy ázsiaiért? Mégis mire számítottál?
2013. okt. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Bele tartozok egy "ázsiai" közösségbe, ahol sokan szeretik a japánt, kóreát stb"


itt már buktad, ezek az agy mosott csajok nem azért Ázsia fanok, mert szeretik az európai fiúkat.

ez van

ha csajt akarsz, ne faunklubból szerezz, hanem 1 rendes helyről,,,,,,,könyvtár pl.....vagy parkok, ismerkedj, de ne FAN KLUBOKBAN.

2013. okt. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Többnyire ázsiaiaknál vagy Ázsiát kedvelő lányoknál próbálkoztál?
2013. okt. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azsiát kedvelő lányoknál próbálkoztam. Mivel közös az érdeklődési kör.

Ne tessék félre érteni nem fanklub.

Vannak japán rendezvények, bulik ahol japán zenék mennek stb. és én is oda vagyok a kultúráért, a rajzfilmjükért, a modern zenéikért stb.

2013. okt. 28. 19:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom hogy ez nem segít sokat, csak ellenpéldaként hátha szolgál. Én is ilyen körben mozgó lány vagyok, és az előző barátom szintén, tehát adott a felállás, nekem is tetszenek persze az ázsiai srácok de egyáltalán nincs több előnyük : ) Egy tényleg normális, kevésbé felszínes lány (még ha ázsiarajongó akkor is) nem azt fogja nézni. A volt barátom magyar, tökéletes volt, és nagyon szerettem. Szóval azért nem lehet általánosan ennyire rossz a helyzet. Ismerősi körben is sok pár van ahol ázsia fanok, de mindkét fél magyar. Működik ez csak hát nem könnyű, de mégis mi az ami igen?
2013. nov. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!