Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek én reagálom túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A barátommal 8 hónapja járok, és az utóbbi időben a suli miatt elég keveset találkozunk (nem egy suliba járunk). Most itt az őszi szünet, és ma is meg volt beszélve, hogy együtt leszünk. Nem lakik tőlem messze, ezért általában, ha nem alszom ott, az utolsó busszal jövök haza. Néha azt csinálja, hogy nekem nem szól, de mondjuk én odamegyek hozzá 6ra, és szól a haverjának, hogy akkor jöjjön oda 9re, és akkor én eljövök. Mármint... kb. muszáj eljönnöm, mivel olyankor a haverjával van, és nem velem, és amúgy is mondjuk kimennek szerelni az autót, szóval csak lábatlankodnék. Ez mindig kicsit rosszul esik... hogy nem velem van, hanem a haverjával, de elfogadom. Nyilván nem lehet velem nonstop. Ma viszont nagyon megbántott vele. Megint ugyanez a sztori. De mikor nyáron csinálta, annyira nem volt rossz, hiszen sokat voltunk együtt, most viszont keveset. Szerintetek túlreagálom?


17/L


2013. okt. 28. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
már igazán megszokhattad volna.
2013. okt. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tudom milyen érzés, de próbáld meg elfogadni :/
2013. okt. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom megszokni, mert mindig ugyanúgy szarul esik, hogy csak úgy elküld... Ráadásul nem volt ez egy csomó ideig, és azt hittem, hogy befejezte, aztán most megint...
2013. okt. 28. 22:15
 4/11 anonim ***** válasza:

és akkor mikor legyen a haverjával?

amúgy meg nem csak úgy van a haver miatt, mivel közben kocsit szerelnek, ez a barátodnak egy hobbi, amit a haverjával igazán jó üzni. Neked is biztos van hobbid.

20l

2013. okt. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen tudom, és ezért fordult meg a fejemben, hogy talán túlreagálom. Csak akkor meg eszembe jut, hogy kb. minden nap együtt vannak, illetve hét... szomszédok, és legjobb haverok, és tényleg nonstop együtt lógnak. Az autószerelés a hobbija, és értem, hogy kell rá idő, de mikor nem velem van, mindig azt csinálja, a haverjával, hogy teljen az idő. :D Szóval nem tudom... Kicsit önzőnek is tartom magam, meg nem is.
2013. okt. 28. 22:23
 6/11 anonim ***** válasza:

mindennap 3 óra végül is egész jó. Igen biztosan nekem is rosszul esne, és meg is sértődnék lehet :D de muszáj elfogadni, az se jó, ha egymás agyára mentek, mert olyan sokat vagytok együtt.

Miért nem ő megy hozzád amúgy néha? :D

2013. okt. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez tiszteletlenség. Természetes, hogy zavar, mert ez sehogy sem oké egy párkapcsolatban. Mármint nem az, hogy a haverjaival lóg meg autót szerel, hanem az, hogy mindezt rászervezi a randitokra. Gondolom, ha tudnád előre, hogy más programja is van, akkor el tudnád dönteni, hogy akarsz-e aznap összefutni vele vagy inkább hagyod a haverokkal játszani, illetve nem éreznéd magad kihasználva és eldobva (vagy nem is tudom erre mi a jó kifejezés).


Nekem is az a kérdésem, mint Hatoskának: ő nem szokott hozzád átmenni? És azon kívül, hogy ott vagy nála, más programotok nincsen? Kimozdulás, valami?

2013. okt. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Menj ki velük te is. Az exem is ilyen autó b*zi volt, és tök sokszor segítettem neki, akár a haverjával volt, akár egyedül. :) De szerintem ne legyél ilyen, ezért ne legyél ideges... A haverja is fontos neki, meg a kocsi is, nem csak te. :) Legyél picit megértőbb!
2013. okt. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen te.
2013. okt. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát... hozzánk azért nem szokott jönni, mert egyrészt nálunk mindig van itthon valaki, és túl kicsi a lakás, emiatt nem lehetnénk kettesben, másrészt anyukám nem igazán bírja őt.
2013. okt. 29. 07:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!