Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl reagálom szerintetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl reagálom szerintetek, vagy neki van igaza?

Figyelt kérdés

a terv az volt, h ma átjövök a barátomhoz, és ő közben elmegy focizni én meg addig találkozom egy barátnőmmel, majd este újra együtt vagyunk. Az lett belőle, h olyan rosszul lettem, h be kellett mennem az ügyeletre. Kérdezte, h jöjjön-e, mondtam igen. Eljött, de valahogy ami nekem jól esett volna, h támogat, aggódik, helyette csak ott ült. Közben lemondta a focit is de láttam rajta, h ez is bántotta. Meg nem is értette, h minek kell h ott legyen, ha ő beteg, szeret egyedül lenni, elmenni egyedül orvoshoz, és a kórházaktól amúgy is rosszul van. Én mondtam neki, h ha ilyen nehezére esik, akkor menjen haza de mondta, h nem érti mi bajom van, hisz itt van mellettem...

végül persze ő nem érti h nekem miért nem elég, h elkísért, lemondta a programját, én meg h ez miért nem magától értetődő ha a másik beteg, és miért éreztem azt rajta, h nem annyira van kedvére a dolog. Jó, nem halálomon vagyok, de az orvos is azt mondta h nagyon jól tettem, h bejöttem. Szerintetek itt most kinek kéne engednie kicsit?


2013. okt. 12. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
25%

Nos ha elment veled akkor fogja be a száját és ne sírjon. Még a végén ő lesz a mártír mert lemondta a programjaid. Szépen eltoltad a délutánját.

Ha nem akar menni akkor mondja meg legyen már egy kicsit önmaga. Ha nem aggódásból van veled csak muszájból akkor még mi az, amit kötelességből csinál a kapcsolatban?

Ne magából induljon ki nem mindenki szeret maga lenni ha rosszul van. Enyhén önző húzásnak tartom ezt legalább a száját befoghatta volna. Nem is értem az ilyeneket. Talán szükséghelyzetben te is állhatsz így a dolgaihoz és akkor megtudja!

2013. okt. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*programjait
2013. okt. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Presy ***** válasza:
egyetértek fenti válaszadóval de nők is képesek bolhából elefántot csinálni pár apróság miat ,tisztelet a kivételnek
2013. okt. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
egyébként nem végig siránkozott, sőt semmit se mondott csak én mondogattam neki folyton h baj?baj? és azokra válaszolt így.
2013. okt. 12. 17:57
 5/7 Presy ***** válasza:
máskor menj el magad vagy kérj meg egy barátot am holnapra elfelejti ne rágd magad rajta:) én is százszo játam igy persze én voltam a kisérő fél.:D
2013. okt. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kerek perec mond meg neki, hogy ha csak kötelességből akar menni ilyen helyre veled/hozzád, akkor inkább ne tegye, mert ha nem szívből jön, abból nem kérsz.
2013. okt. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ilyen tipikus női hiszti, amikor semmi sem jó. Megkérted, hogy menjen el, elment, lemondta a programját, nem panaszkodott, te erőszakoltad ki belőle, nem szereti a kórházat és ráadásul ő ilyen helyzetben teljesen máshogy viselkedik (amúgy megértem, én nő létemre nem bírok meg senkit a közelemben ha beteg vagyok). Akkor most mégis mit vársz még?? Hazudja azt, hogy halálosan aggódik és hogy imád ott lenni amikor nem, és mint mondtad nem vagy a halálodon? Akkor meg azon sértődnél meg, hogy nem mond igazat. Gondolom ha leszrná mi van veled akkor nem teljesítené minden kérésed...
2013. okt. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!