Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én reagálom tényleg túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én reagálom tényleg túl ezt az egészet?

Figyelt kérdés
Férjemmel mostanában vannak kisebb-nagyobb gondjaink. Mióta megszületett a lányunk nem olyanok a dolgok köztünk mint előtte. Próbáljuk megoldani a problémáinkat. Erre előjött valami barátnője akivel már több mint 4 éve nem is beszélt, és most neki elmondta az összes problémánkat, mindent elmondott neki, még a szexuális életünket is. Egyébként ezt előttem tagadta, azt mondta azért jön hozzánk a csaj hogy a kislányunkat lássa. Aztán kiderült hogy mégsem. Kikísérte a csajt cigizni, aztán mikor bejöttek én a konyhában voltam, és hallottam mennyire pusmognak, hogy nehogy meghalljam. Tegnapelőtt elolvastam az üzeneteket amit a csajjal váltottak. Azt írta neki milyen jó hogy tudott neki beszélni a gondjainkról, meg még annyi mondanivalója lenne, de keveset tudtak kettesben lenni és így nem tudott mindent elmodani neki ezért jó lenne ha még találkoznának majd. Meg hogy ez a csaj jobban ismeri őt bárkinél. Ezen annyira felhúztam magamat. Mi az hogy jobban ismeri, mondjuk még nálam is? Én vagyok a felesége és én nem ismerem?? Meg is mondtam neki, hogy elolvastam az üzeneteit. Nekem annyira rosszul esett hogy egy "idegennek" aki semmit nem tud rólunk, kibeszélte a problémáinkat, főleg a szexuális életünket. Mi köze ehhez bárkinek is!? Mikor rákérdeztem mi az amit még annyira meg akar beszélni ezzel a csajjal, amit csak kettesben tudott, azt válaszolta, hogy munkahelyi gondok, meg egyéb magánügyi problémák. Hát ezen végképp kiakadtam hogy már ezeket sem nekem mondja el!? Most nagyon haragszom rá, de ő azt mondja én fújom fel az egészet, mert miért ne beszélhetné meg a problémáit ezzel a lánnyal. De a magánügyeinek elmondja egy olyan embernek aki semmit nem tud rólunk? Meg a munkahelyi problémái és egyéb más gondok is inkább erre a nőcskére tartoznak mint rám? Nem gondolom hogy én fújom fel ezt az egészet... Szerintetek? Most én vagyok a rossz...
2013. szept. 27. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is kibeszélem a gondjaimat itt gyk-n.. meg a barátaimnak is.. ez szükséglet, h vkivel lelkizzünk.


23L

2013. szept. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon összetett probléma, amit sokkal higgadtabban kéne értékelni annál, amint amilyen most vagy. Még ha nehéz, akkor is.


Próbálj meg kicsit kevésbé számonkérő módon beszélgetni a férjeddel, sokkal nyitottabban a kettőtök problémáiról, ezt a régi lányt meg jobb, ha kihagyod most a beszélgetésből.


Tekintsétek át h veled mik a problémák, miben változtál, ugyanezt vele is és a megoldást keressétek, ne a bűnüst.

2013. szept. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ebben a helyzetben már a plafonon lennék, nem azért, mert nem veled beszéli meg a férjed a dolgokat, hanem, mert erősen megcsalás szaga van egésznek. Nyíltan előtted csajozik! A nővel együtt hajítanám ki a férjemet, ha az én konyhámban pusmognának!
2013. szept. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, meg is szoktuk beszélni a gondokat én azt hittem. De ezek szerint nem, mert a csajnak úgy adta elő az egészet, mintha velem nem tudná megbeszélni. Végülis én vagyok a felesége, miért egy "idegenhez" rohan a munkahelyi és a magánéleti gondokkal? Én ezekről pl. semmit nem tudtam eddig...
2013. szept. 27. 13:20
 5/8 anonim ***** válasza:
elég tahó a férjed.A másik kategóriában olvastam,mit mondott a csaj előtt a lányotokra.Nálam már az kverte a biztosítékot.
2013. szept. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mit mondott? és honnan tudod h az az ő férje volt????
2013. szept. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ismerős a történet a másik kategóriából.Nem linkelném,be a kérdező "engedélye" nélkül.Tudom,hogy anonim oldal,de ha a kérdező akarja megírja,vagy linkeli az ottani kérdést.Mindenesetre elég szemét egy pali.
2013. szept. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De nem tuti h az a férje.. csak hasonlóság.. amúgy sztem itt vmi baj van, nem is azért, mert mással beszélget, aki ráadásul egy régi barát, hanem h ő is gyk-ra irogat....
2013. szept. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!