Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ilyen kvalitású lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen kvalitású lánynak szerintetek milyenek az elvárásai a férfiakkal szemben?

Figyelt kérdés

-17 és 22 év közötti

-Kb. 170-175 centi magas

-Vékony testalkatú

-Szép arcú (ez nyilván szubjektív, de mondjuk amit a többség szépnek tart)

-Nőiesen öltözködik

-Igényes, ad a megjelenésére

-Nem dohányzik, nem drogozik

-Intelligens, művelt és vannak tervei

-Felsőfokú tanulmányokat folytat/tervez folytatni

-Nem néz valóságshow-kat

-Szereti az állatokat

-Nem prűd


2013. okt. 28. 23:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

# 8:

Elnézést, pontatlan voltam. 176 centiméter magas vagyok. :)

Egyébként nekem sem biztos, hogy megfelelne egy pont velem egy magasságú lány, bár már volt szerencsém két hölgyhöz is, akik 170 és 172 centiméter magasságúak voltak. Ők nem panaszkodtak a kis termetemre és engem sem zavart az, hogy nem kellett lehajolnom, ha meg akartam őket csókolni. :)

2013. okt. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

kevés ilyen van. akiket ismerek mind ribik, ennélfogva prűdek, isznak, néha cigarettáznak, tévéznek (mint minden normális ember, vegyél már le az arcodból egy kicsit azért-.-) de a többi stimmel.

ja és ha ilyet akarsz legyél kb ugyanilyen, jó külsővel sok lóvéval,legyél kedves, egy igazi úriember, nagyon intelligensnek kellene lenned,de neked ez nem fog sikerülni;)

2013. nov. 3. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Szegény kis tizenkettes, ki bántott? Egyrészt szerintem jogom van bármilyen kérdést feltenni -- tehát az "arcomból" nem értem, hogy miért kellene "levennem" --, másrészt meg egy szóval nem mondtam semmit a TV-re...


"ha ilyet akarsz legyél kb ugyanilyen, jó külsővel sok lóvéval,"


Legyek ugyanilyen, vagy legyen sok pénzem? Mert a kérdésemben szereplő lánynál sehol nem szerepel, hogy sok "lóvéja" lenne.


"nagyon intelligensnek kellene lenned,de neked ez nem fog sikerülni;)"


Mondja ezt az, aki teljesen indokolatlanul elkezd vitatkozni, sértegetni másokat, ahelyett hogy hasznos választ adna, vagy csendben maradna.

2013. nov. 3. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!