Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon igazam lehet, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon igazam lehet, vagy csak beképzelt dolog ez?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a párommal, 1 éve élünk együtt. Most terhes vagyok, aminek mindenki örül, a párom is.

Az az igazság hogy sokat dolgozik, mert mint tudjuk ez az Élet gondolom mindenki így van ezzel.

Eddigi munka beosztása (Szakácsként dolgozott egy hotelben) délután 2-től este 10-ig volt. At én munkabeosztásom, reggel 7-től délután 3-ig. Tehát gyakorlatilag mindig elkerültük egymást.

Úgy érzem hogy ezáltal kihűlt a kapcsolatunk.

Mindig időben ment, és mindig időben jött haza soha nem késett egy percet sem, sokat beszélgettünk munka közben is viberen akkor is amikor ő dolgozott.

Mindig mondja h szeret, hiányzom, és amikor otthon van igyekszik mindent megtenni hogy nekem jó legyen.

Például szombat reggel úgy keltem fel terhességem révén hogy kívántam egy friss kenyeret, azonnal kikelt és kiment a boltba nekem.

És mondtam neki hogy alig bírok felkelni a rosszulléttől, de mégis kéne ennem valamit, mert az se jó ha üres a hasam,és behozta nekem ágyba a hamit.

Tegnap hosszú idő után belenéztem a telójába, és volt 3 szám, ami hivogatta őt, az a baj hogy elég felületesen néztem meg hiszen dátumot, és időt annyira nem néztem.

Félek attól, hogy esetleg van valakije?

És érdekes modon ezek a hívások mindig akkor voltak, mikor dolgozott....

Azért is gondolok erre mert ugye lassan másfél hónapja nincs szex a terhesség mkatt...

Vagy csak hülyeség az egész????

Szerintetek?

Köszönöm, hogy elolvastátok, és köszönöm az esetleges válaszokat.

Szép napot nektek.



2013. okt. 29. 07:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség :) Valószínűleg munkahelyi ügy miatt hívták őt, beszállítók,stb.... Vagy nem tudom, hogy hogy működik ez.Ágyba viszi neked a "hamit" és amikor veled van, akkor figyelmes, miért lenne valakije rajtad kívül?:) Szeret téged.Örülj, hogy ilyen párod van és nem kell féltékenykedni, mert az elronthatja a dolgokat.
2013. okt. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

és ha megjátsza magát? rafinált?

mert van ilyen ember..

2013. okt. 29. 07:41
 3/8 anonim ***** válasza:
És ha paranoiás vagy?
2013. okt. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nemtudom...:S
2013. okt. 29. 08:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen alaptalan az aggodalmad. Az hogy a munkahelyén hivják simán lehet h munkahelyi ügy. Amugy meg ha a munkáján kivül mindig veled van, akkor mégis mikor találkozna más nővel?? Ugyanmár..
2013. okt. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
van olyan aki a munkahelyén is megoldja efajta dolgait... Főleg h a volt bnője is ott dolgozott pincérként. Meg még 1 csaj aki ő szerinte csinos.......:S
2013. okt. 29. 08:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Beképzeled.
2013. okt. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gonolom a várandósság (is) okozhatja, hogy a hormonváltozás miatt ilyen butaságokon agyalsz... Esetleg lelkisebb vagy, több odafigyelésre lenne szükséged.. De szerintem próbáld ezt visszafogni magadban és ne generálj :) ha örül a babának és amikor ideje engedi foglalkozik is veled, akkor nincs miért aggódnod... :)


Ismerek egy csajt, 2 gyereke van.. A párja annyira nem méltatja, hogy ha nincs pénze, adjon neki egy ezrest vagy vegyen neki kaját.. Persze a nő tartja el a két gyereket és gyakran a "férjet" is, aki irtó bunkó vele, hol van kedve dolgozni, hol nincs, csúnyán beszél a saját gyerekeivel is, egy kiállhatatlan fazon, mindenért a csajt hibáztatja és még órákig sorolhatnám hogyan gyötri a munkatársamat... Ezt csak azért írtam le, hogy ezáltal talán át tudod gondolni, milyen az amikor a pasi nem szereti a párját és másfelé lógatja a ****-ét.

Szerintem ne stresszelj :) ha mégsem tudsz nyugodni, beszélj a pároddal, mondd el, hogy mitől félsz.. Tuti meg fog nyugtatni :)


Sok sok boldogságot nektek! :)

2013. okt. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!