Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mi a legbölcsebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a legbölcsebb dolog, amit tehet az ember lánya?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt a barátom szakított velem, de tudom hogy szeret még engem, csak nagyon megsértettem és így "büntet", pedig bocsánatot is kértem. Gondolom azt várta hogy majd visszakönyörgöm magam, csak ez nem így történt, hanem én is elmentem bulizni, egész este hívogatott, faggatott meg hisztizett hogy máris túltettem magam rajta, meg nálam akart aludni, de hát ha ilyen jól elvagyok akkor nem zavar, stb, de szerintem ez csak érzelmi zsarolás volt, hogy bűntudatot keltsen bennem. Tegnap a facebook szerint még kapcsolatban volt velem, ma már eltüntette a családi állapotát, de nálam látszik hogy kapcsolatban vagyok, szóval gondolom nem törölte, mert akkor egyedülálló lennék, csak elrejtette, a közös képeket szintén. Erre most mit reagáljak? Tüntessem el én is az állapotom meg a képeket vagy hagyjam? Szerintem pár nap múlva úgyis békülni akar ahogy ismerem, de gyorsítanék vagy rontanék ezzel a húzással a folyamaton? Vagy maradjak szépen a fenekemen és várjak türelemmel?
2013. okt. 27. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik. Ha ő leveszi a kapcsolati állapotát attól a tied még úgy marad amíg te át nem állítod.

Az, hogy mi a jobb megoldás várni vagy lépni, csak te tudhatod...

2013. okt. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Te kapcsolatnak nevezed azt, ahol érzelmileg zsarol a párod, meg büntet? Mi az, hogy büntet??? Nem a kiskutyája vagy, akinek rácsap a hátsójára ha rosszat csinál. És milyen kapcsolat az, ahol normális, hogy egy veszekedéskor szakítotok... Egy kapcsolat sosem tökéletes, mindig lesznek kisebb-nagyobb veszekedések. Ha majd összeházasodtok, akkor minden veszekedésnél hazaköltözik majd a kedves mamához? Ha mazochista vagy, akkor sok sikert a folytatáshoz!
2013. okt. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

te sértetted meg és még ö könyörög hogy visszafogadd? mekkora gyik.


egyébként te mit akarsz töle? nem ugy jött le hogy szeretnéd még ugyhogy ne csinalj semmit majd elfelejt

2013. okt. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!