Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig fog erről beszélni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fog erről beszélni az egész suli? ( továbbiak lent)

Figyelt kérdés

Elmentem randizni egy nagyon szimpatikus sráccal .. a randi végén meg akart csókolni.. én meg lefejeltem..Szinte azonnal elkapta a fejét.. én nagyon megijedtem és lecsúsztam a padról ... ő kinevetett és lenézően rám nézett....

Én tényleg normálisnak hittem. Aztán másnap a suliban nem vettem észre és egy cimkét raktak a hátamra ˇ16 éves totál szűzˇ Akkor tűnt fel amikor mindenki szembe röhögött.....Tényleg sohasem csókolóztam...



2013. okt. 29. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ne aggódj, minden csoda 3 napig tart.. de sajna ez a suli végéig rajtad marad...
2013. okt. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez suli végéig maradni fog.
2013. okt. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

Azt nem értem mirt fejelted le?


Ha tapló volt akkor miért mentél el vele randizni? Ha meg jó fej volt akkor miért kellett lefejelni?

2013. okt. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mennyi hülye van. Nemhiába, még iskolások. Ha ilyen tyúkeszűek az iskolatársaid, akkor még nagyon sokáig fognak erről beszélni. Tartalmas az életük. Ne foglalkozz ezzel. Ez a srác meg elég mafla...
2013. okt. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elég nagy barom a srác. Sajnos ezt nem fogod tudni lemosni magadról. :/
2013. okt. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem direkt fejeltem le tényleg :( véletlen volt
2013. okt. 29. 13:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Ennyire megijedtél a csóktól és így akartál védekezni a csók ellen? Vagy ennyire balfácán vag csók terén?
2013. okt. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
megijedtem mivel még sohasem csináltam és nagyon hírtelen volt
2013. okt. 29. 13:55
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, egy ideig biztos marad a cimke, de ne foglalkozz vele! Szarul jott ki a lepes :/ van ilyen...

Ne erezd magad annyira szarul: Nekem intim piercingem van. Parommal az elso szeretkezes elott elmentem gyantaztatni, kivettem az ekszert legyantaztak es visszaraktam. Aztan veszettul belelendultunk mindenbe es a piercing kiesett, O meg lenyelte fulldokolva kohogott :D

Azota is rohogunk rajta... Ennek mar 6 eve!

2013. okt. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7%
Nincs más megoldás, le kell feüdnöd mindenkivel, hogy mindnekinek bebizonyítsd, hogy nem vagy "16 éves totál szűz".
2013. okt. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!