Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti otthagynátok a munkátokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti otthagynátok a munkátokat a barátnőtök kedvéért?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyon szeretem a barátnőmet, és ő is szeret, életemben először szerelmes vagyok valakibe, de ugyanakkor szeretem a munkám is és megdolgoztam érte, hogy idáig eljussak. Most viszont választanom kellene.
2013. okt. 29. 13:54
1 2
 11/17 tevetke ***** válasza:
Lehet hülyén hangzik, de ha ő tényleg igazán ilyen fanatikus állatvédő, te pedig nem, akkor ez később is simán gondot okozhat.
2013. okt. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Egyelőre várnék. Sok fanatikus állatvédő idővel kiábrándul, ki tudja, hátha vele is megtörténik.
2013. okt. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Missi_Key ***** válasza:
lány vok, de nem.-
2013. okt. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy vagy állatokon kísérletezel vagy emberen , melyik a jobb. Mert valamin muszáj
2013. okt. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
MUNKA!
2013. okt. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Önző nőszemély, egyértelműen a munkát választanám.
2013. okt. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én a munkát választanám! A szerelemből nem lehet megélni, lét nélkül szerelem sem lehet! Barátnőt találni könnyebb, mint munkahelyet! Ha ez a kérdés felvetődött továbbiak is következhetnek. És mi lesz a következő elvárás? El kell döntened, hogy számodra melyik a fontosabb, gondold végig, ne a szerelem mámora vezéreljen a döntésed meghozatalában, de dönteni neked kell! Mellesleg, ha a barátnőd annyira szeret, mint ahogy te az hiszed, ezzel az ötlettel nem áll elő. Igyekezz okosan dönteni!
2013. nov. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!