Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagyjam is meg ne is. De hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam is meg ne is. De hogyan?

Figyelt kérdés
Barátom szakított velem, beleunt a kapcsolatunkba de még is időt kér, hogy össze van zavarodva teljesen... egyszer ilyen, egyszer olyan... szeret még, de inkább azt érzi, hogy most jobb egyedül.. mikor találkoztunk az elmúlt napokba sokkal jobban hiányoztam neki, mintha nem találkoznánk... de nem akarom erőltetni és nem akarok az agyára menni... de ha nem találkozunk nem beszélünk eltávolodik még jobban... mit csináljak? Nem akarom rá erőltetni a találkozásokat...
2013. okt. 29. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem most hagyd egy ideig. Talán egyéb gondja is van azért jutott erre az elhatározásra és nem tudja mitévő legyen.

Szerintem csak annyit tudsz tenni, hogy meghallgatod, ha van mondanivalója és biztosítod arról, hogy szereted.

2013. okt. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engedd el végleg. Ha a tiéd, vissza fog térni.Ha nem jön vissza, akkor megspóróltál egy megalázásokkal, hisztikkel, cirkuszokkal teli lezárást.
2013. okt. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talált mást, és most csekkolja, hogy mennyire végleges. Addig téged melegen tart.
2013. okt. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Frigg ***** válasza:

Szerintem se erőltesd, mert lehet csalódni fogsz. Persze egyáltalán nem biztos, csak tapasztalat mondatja velem.

Első komoly kapcsolatom, másfél évig tartott (még kis fiatalok voltunk, gimisek). Srác közölte, hogy már nem biztos az érzelmeiben, szeretné, ha szakítanánk, gondolkodási időre van szüksége. Ez volt egy szerdai napon. Pénteken mondta, hogy megbánta. Én rákérdeztem, hogy biztos elég volt ez a pár nap? Biztos-biztos. Ez tartott a következő csütörtökig, amikor ismét szakított velem. Másnap ismét beszélgettünk egy "kocsmában", ahol a közös barátainkkal voltunk, miután kimentem sírni az udvarra. Vigasztalt vagy 10 percig, és hogy neki most időre, szabadságra van szüksége. Kijött egyik barátnőm is, hogy rá mindig számíthatok, itt lesz mellettem. Majd egy órával később együtt mentek haza, és össze is jöttek (ami nem volt egy új ötlet a részükről).

Szóval...


23/N

2013. okt. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
taktikázik a parasztja!
2013. okt. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!