Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha hazudtam a koromról? Nagyon nem bírom ezt már így.

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy 14 éves leszek egy pár nap múlva a pasimnak azt mondtam 15.. ő 20 éves. TUDOM valaki nagyon ki fog akadni ez miatt d eén úgy gondolom ez csak egy szám és ha én szeretem? Úgyis kifog derülni mert mondták már neki,hogy 13 vagyok jelenleg de letagadtam.. ANnyira rossz ez így nekem. Valaki majd azt mondja ennyi idősen nem tudom mi az a szerelem IGEN IS tudom,érzem nagyon szeretem és kötődöm hozzá egyszerűen ha nincs itt akkor az nekem olyan érzés,hogy úú..

Szóval nemtudom mit tegyek .. Mondták már sokan,hogy kinézek 16-nak..volt már aki 18-nak nézett. SMINK nélkül. Mindig is fejlettem voltam mint a többi lány. Belsőre is kaptam egy nevelést amit oskan nem kapnak meg. Tehát énis érzem,hogy éretebb vagyok mint sok velem egykorú akik már ennyi idősen csak a szexen gondolkoznak..hozzá tenném szűz vagyok.

Kérlek titeket,hogy értsetek meg és segítsetek mert tudom,hogy elöbb utóbb nagyon csúnya vége lesz és attól félek,hogy ez miatt szakítani fog velem bár szerintem nagyon szeret..


2013. okt. 29. 16:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem, hogy mit nyökörögnek itt egyesek. Tény, hogy nem jó az, ha egy 13 éves lány 20 évessel kavar, de miért fáj ez nektek? Ti tudtok ezen változtatni?


NEM! Ilyen a világ...


Úgyhogy tessék a kibäszott kérdésre válaszolni és nem faszsägokat írogatni, meg játszani a szentet és az erkölcscsőszt...

2013. okt. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Fú, ennyire érett lányt még sose láttam... Hazudik, írni se tud, azt hiszi, tudja mi a szerelem, egy felnőtt pasival jár ... Testileg érett (szerinte). Nagyon felnőtt vagy, tényleg.
2013. okt. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
75%
13., nehogy szaporodj, mert az ilyenek gyerekei lesznek a prostik, meg a dílerek.
2013. okt. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Figyu! Orok szabaly (foleg egy lanynal) ket dolgot mondj csak es ezzel egyaltalan nem hazudsz: 18 leszek, vagy 18 multam :) Egy lanynak/nonek nem kell tobbet mondania :)
2013. okt. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Kapott választ, például hogy minél előbb vallja be a korát. Ennél jobb tanácsot nem lehet adni ebben a helyzetben.
2013. okt. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Megvarod a 14 szulinapod es igy mar csak.egy evet tagadtal le :)

En tudom mit erzel es hogy kotodsz hozza csak tenyleg vigyazz kart ne ejtsen benned. En epp egy 35 eves ferfihoz kotodom es nem tusnam nelkule elkepzelni hogy mi lenne...

19L

2013. okt. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
100%
Véleményem szerint egy párkapcsolat ha hazugsággal kezdődik MÁR nem lehet biztos alapokon! Nem írtad mennyi ideje vagytok együtt vagy hol ismerkedtetek meg, de szerintem gáz ha a srác még azt sem tudja hogy hány éves vagy valójában! Félreértés ne essék nem leszólni akarlak mert nem ismerlek titeket, de hidd el nem jó ez így, és ezt te is tudod, ülj le vele, őszintén mondd el neki hogy féltél hogy elveszíted és tudod hogy butaság volt stb. stb. Előre szólok nagyon megfogod bántani, mert senki sem szereti ha hazudnak neki, pláne nem ha azt a szerelme teszi! De minél hamarabb tudasd vele az igazságot mert annál jobban fog neki fájni! Szorítok! Sok sikert! Írd majd mi volt!
2013. okt. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
utolsó: köszönöm:) megpróbálom.. le fogom írni mindenképpen:))
2013. okt. 29. 16:45
 19/24 anonim ***** válasza:
Úgy imádom hogy ezen az oldalon az összes 13-14 éves kislány olyan érett, hogy hazudozik, teherbe esik stb. De tényleg, egyik érettebb, mint a másik!
2013. okt. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Leszálhatnátok erről az "érett" témáról,mert rohadtul nem ismertek.
2013. okt. 29. 16:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!