Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan srác, aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan srác, aki a súlya miatt nem talál magának barátnőt?

Figyelt kérdés
2013. okt. 29. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Az előnytelen testalkat is számít? Nem vagyok annyira túlsúlyos...
2013. okt. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

183 centi vagyok és 60 kiló.

lehet, hogy ez is közrejátszik...ilyen igazi pálcika vagyok.

régen meg azt hittem, hogy azért mert túlsúlyos voltam.

127 kiló voltam régen.

2013. okt. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja... 48kg
2013. okt. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nagyon kövér vagyok és még sosem volt barátnőm, de nem csak ez az egy oka van. Egy külső adottságom sem megfelelő a csajozáshoz.
2013. okt. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a kövérség gyakrabban kizáró tényező, bár több olyan kérdést is láttam itt, ahol sovány fiúk ugyanezzel a problémával küzdenek. az előnytelen testalkat se nőben se pasiban nem kelendő, főleg a túlsúly. nyilván ti magatok se jönnétek össze olyannal, aki külsőre nem tetszik. dolgozzatok rajta, aki dagadt az adja le, aki sovány az hízzon és formásodjon, nemtől függetlenül. esztétikailag az sem jelent semmit ha az illető betegség miatt olyan amilyen. lehet ugyan próbálkozni ellensúlyozni, nekem pl van egy 120 kilós barátnőm aki gyönyörű, stílusos és nagyon csinos, de 100 emberből egy ilyen van.
2013. okt. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos
2013. okt. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is, meg az alacsonyságom, rút fejem is közerjátszik, alig érem el az 50kilót, bár szerintem az én magasságom mellett nem olyan vészes ez, a kalkulátor szerint 58kilónak kéne lennem, így kicsit sovány vagyok. A lányok meg hát, tudjátok ösztönösen a magas, nagy súlyú fiúkhoz vonzódnak, sajnos ez van, ezt el kell fogadni.
2013. okt. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!