Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira érdekes szitu volt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira érdekes szitu volt, hogy egy pillanatra megkavarta a lelki világomat. Mi a véleményetek lányok?

Figyelt kérdés

Az egyik barátommal álltam kint a buszvégállomáson, teljesen normálisan mindennapi öltözékben. Az autókról dumáltunk, mint minden 17 éves, épp arra jött egy frankó kis BMW, amikor is jobbra néztem. Ekkor megláttam, hogy egy alacsony csajszi (kb 15 lehetett, tőlem vagy másfél méterre állt) nagyon erősen bámul, tetőtől talpig végignézett a szemével, aztán vissza lentről felfele, és közben egy "húha" fejet vágott. Nem nagyon figyeltem rá, szép lassan visszafordítottam a fejemet, és beszélgettünk tovább. Kb 2 perc után azonban ismét jobbra néztem. Megláttam őt megint, de hirtelen elém lépett, egy olyan tekintettel, mintha mondani szeretne valamit. Én szépen hátradőltem, és vártam, mit akarhat. Eltelt vagy 5-6 másodperc, de nem történt semmi. Már éppen szólni akartam neki hogy "Tessék?", de sarkonfordult és eltipegett a buszmegállóba. Úgy voltam vele hogy nem érdekel, amúgyis mindjárt jön a busz. Egy fél perc múlva jött is, elköszöntem barátomtól, majd beálltam a buszmegállóba én is. Ott volt. Láttam a szemem sarkából hogy néz, rápillantottam, és kb. két másodperc múlva érkezett egy "Cs*cska g*ci!" kijelentés, felém célozva. Mondani se kell eléggé meglepett, hogy ilyen mocskos szája van, az ember nem ilyenekre számít a lányoktól...


De a kérdésem hozzátok csajok: szerintetek mit akart ezzel kifejezni? Gondolom tetszettem neki, de más véleménye sem árthat.


Köcce előre is! :)


2013. okt. 29. 16:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

válaszolok.


azt akarta, hogy lesmárold!!!

2013. okt. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hopp, az ismerkedésbe kellett volna tenni, de sebaj...
2013. okt. 29. 16:51
 3/14 anonim ***** válasza:
Cigány volt?
2013. okt. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

"Cigány volt?"

Nem, nem volt az.

2013. okt. 29. 16:53
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom... Lehet, hogy valami ismerősének/barátnőjének rosszat tettél és így kezdett ki veled... Az biztos, hogy nem azért csinálta, mert nagyon bejönnél neki.
2013. okt. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Zakathol ***** válasza:
67%
megállapította, hogy egy cs1cska g3c1 vagy. Mit nem értesz ezen? Nincs tököd, hogy leszólítsd, miután odalépett odalépett eléd, mégis mit vársz ezek után? :D
2013. okt. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Valami értelmiségi lehetett, nem igazán tudom mire vélni ezt. Eszembe nem jutna valakinek ilyet mondani.
2013. okt. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"megállapította, hogy egy cs1cska g3c1 vagy. Mit nem értesz ezen? Nincs tököd, hogy leszólítsd, miután odalépett odalépett eléd, mégis mit vársz ezek után? :D"


Ha én elébeállok valakinek, akkor azért teszem, mert hozzá akarok szólni. Lehet csak én vagyok ilyen beteg, dehát...

2013. okt. 29. 16:59
 9/14 A kérdező kommentje:

"Lehet, hogy valami ismerősének/barátnőjének rosszat tettél és így kezdett ki veled..."

Nem arról vagyok híres hogy rosszakaró vagyok, de ha mégis, ezzel aztán rohadtul kikezdett velem. :D

2013. okt. 29. 17:01
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom de visszaszólhattál volna valamit neki.
2013. okt. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!