Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves vagyok, és van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok, és van egy fiú, aki tetszik nekem, ő teljesen más mint a többi. Élőben más, mint neten, elég érdekes, épp ezért tetszik nagyon. Többi lent?

Figyelt kérdés
egyszer szóba jött az a téma, hogy nekem tetszik-e valaki, és mondtam neki hogy ezt senki sem tudja, és én is visszakérdeztem tőle, és azt mondta hogy neki tetszik egy lány, de nem mondja meg hogy ki ,,..egyszer egyik nap megkérdezte tőlem, hogy nem e akarok csinálni vele valamit, mondjuk filmezni.aztán mondtam hogy de, de mégsem lett neki jó, mert elment otthonról a családjával. szerintetek teszek neki ?ő soha sem ír rám, mindig én kezdeményezek, viszont ha elkezdünk beszélgetni, akkor meg általában mindig kérdezget. mit csináljak ? ja, és kb. 1 fejjel magasabb nálam .. az nagyon gáz ? és most szeretnék nézni egy filmet, melyiket nézzem, valami cukit mondtok ? csak azért , hogy eltereljem róla a gondolataimat. ja meg attól is félek, ha esetleg lenne köztünk valami ,hogy nem jutna rám ideje, mert mindedne a foci.
2013. okt. 28. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen mondok: 2 girls 1 cup!

Garantált egész estés mozi! :)

2013. okt. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem tudhatjuk, hogy tetszel-e neki, de érdemes megpróbálni. És nem, nem gáz, hogy egy fejjel magasabb nálad.
2013. okt. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
biztos bejösz neki :) nézd meg a dity sanchez filmet.hidd el nem fog eszedbe jutni a film alatt ;)
2013. okt. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!