Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok erről a fura...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a fura helyzetről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy közel 2 éve szerelmes vagyok egy srácba.. elég hosszú sztori, de megpróbálom az elejétől felvázolni nagyvonalakban, hogy érthető legyen a mostani szitu. 2 évvel ezelőtt nagyon sokat beszélgettünk, - akkor még msn-en - meg szinte az első pillanattól kezdve megtaláltuk a közös hangot, és akkor úgy éreztem, hogy vele eltudnám képzelni. De sajnos történt egy hatalmas hülyeség - az én részemről - és minden teljesen el lett rontva, pedig meg volt az esély hogy összejöjjünk. Körülbelül 1 évig nem voltunk jóban, de tavasszal újra találkoztunk egy buliban, és kavartunk, aztán aznap este náluk is aludtam, meg utána volt egy két alkalom amikor ő keresett meg azzal, hogy nincs-e kedvem felmenni hozzájuk...(félreértés ne essék, nem feküdtünk le.) Én azt hittem hogy mostmár tényleg minden rendben van közöttünk, facebook-on is újra bezsélgettünk, de megint bekövetkezett az, ezek után hogy megint elkezdett ignorálni és ez nagyon szarul esett...Ennyi idáig nagy vonalakban a "háttérinfó". most szombaton az történt, hogy felhívott hajnalok hajnalán full részegen, azzal hogy most merre vagyok... aztán miután elküldtem, ezt a szöveget kapom sms-ben: "Dugtunk volna, egy jót de neked ez sem kellett..." Szerintetek...? hogy lehet valaki ilyen... szinte mindent feladtam érte, és úgy használt ki mint annak a rendje..



2013. okt. 15. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:
mivel használt ki? te használtad ki.
2013. okt. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a "hatalmas hülyeség" amit én csináltam, az egy berúgás volt sajnos, nem más pasival való dolog ....
2013. okt. 15. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!