Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csak én reagálom túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Van egy betegségem, de a gyógyszerekkel jól vagyok általában, kivéve tegnap este, mikor hirtelen nagyon rosszul lettem, úgy görcsöltem, hogy mozdulni is alig tudtam meg egyebek, alig bírtam bevenni, amit kell ilyenkor, márpedig ha nem veszem be, akár meg is halhatok. Egyedül voltam, segítség reményében írtam gyorsan egy sms-t a barátomnak, mert beszélni sem tudtam, hogy felhívjam. Ő elolvasta, de már lefeküdt akkor aludni, ezért nem érdekelte igazán, nyugodtan visszafeküdt és tovább aludt. Emiatt eléggé berágtam rá, megbántott vele. Nektek mi erről a véleményetek?
2013. okt. 29. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Jesszus... én is ki lennék akadva. Ez aztán a barát!
2013. okt. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
dobd ki a francba, és keress valaki olyat aki törődik is veled, ha már most ilyen, akkor milyen lesz később
2013. okt. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
neked aztán jó barátod van
2013. okt. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ASOT ***** válasza:
Szóval aznap este még tutira el is olvasta? Nem akkor küldted mikor már csicsikált? vagy válaszolt rá?
2013. okt. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
teljesen jogos.. milyen barát az ilyen ?
2013. okt. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

huuuu...ekkora 1 genyót....de komolyan.


mi a betegséged és hány évesek vagytok?

2013. okt. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!