Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 11 év korkülönbség soknak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11 év korkülönbség soknak számít?

Figyelt kérdés
Beleszerettem a bátyám egyik haverjába, akit már több, mint 10 éve ismerek.Én 17 éves vagyok, ő 28. Nem tudom, mit tegyek, szerintem ő is vonzódik hozzám, amit félig-meddig ki is mutat. Szeretnék összejönni vele, csak félek tesóm reakciójától/véleményétől.... szerintetek mit tegyek?
2013. okt. 29. 21:58
1 2
 1/14 ASOT ***** válasza:

Szerintem most még sok.


De mindjárt lesz aki szerint nem az.

szóval....

2013. okt. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kicsit sok. Meg ráadásul még egy családtagod barátja is. Én nem tenném.
2013. okt. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
sok, per pill buta kis liba vagy!!!!
2013. okt. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Nekem 34 evesen volt 17 eves baratnom. Imadtam es valojaban a negy fal kozott nem volt ciki ... de! ... egyszer elmentunk kirandulni. A kisvasuton, amin utaztunk az erdoben egy korabeli kozepiskolas osztaly volt, valoszinuleg osztalykirandulason. Nos? Akkor egy picit kellemetlen volt a szitu. De amugy mukodott egy darabig, de inkabb a negy fal kozott :P
2013. okt. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Így sok!
2013. okt. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
most még sok de pár év múlva már tűrhető :)
2013. okt. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
még nagyon sok ez a korkülönbség a ti korotokban.Még gyerek vagy egy 28 éves férfihez.
2013. okt. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

Sok életképtelen irigy kutya!

Maholnap felnőtt 18 éves nő leszel, egyáltalán nem sok. Sőt, pont hogy egészséges 5-10 év korkülönbség. Majd ha összejössz egy nyomi veled egykorú fiúval rájössz, hogy miről beszélek.

2013. okt. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nem sok, pont jó. ne halgass rájuk, nem ismernek titeket, mások negatív véleményével soha nemszabad törődni:)
2013. okt. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem sok! Az en masodik felesegem es koztem, pont ennyi korkulonbseg volt es sok evig mukodott a dolog. A mai napig jo kapcsolatban vagyunk (igaz kozben elvaltak az utjaink), de mindent egybe veve talan a legjobb kapcsolatom volt az eletben.


Semmi gaz kerdezo :)

2013. okt. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!