Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha "belefáradtam" egy kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha "belefáradtam" egy kapcsolatba akkor érdemes folytatni és küzdeni érte vagy nem?

Figyelt kérdés
2013. okt. 29. 23:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hát ez sok mindentől függ. Miért fáradtál bele?
2013. okt. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. A szeretetet nem lehet kierőszakolni sem megvásárolni. Ha pedig elmúlt akkor lehetőséget kell adni, hogy boldog legyen valaki mással az illető, ha már neked nem sikerült boldoggá tenned.
2013. okt. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

-Attól függ, hogy mi a probléma?!

-Mennyire súlyos ez a "probléma"?!

-Van-e szerelem a részedről?!

-Van-e szerelem az ő részéről?!


Ha ezt a pár kérdést végig gondolod és mérlegeled, akkor hamarabb rájössz, hogy érdemes-e folytatni. Természetesen, ha olyan kapcsolatról van szó ami már több válságos időszakon ment át és te belefáradtál, akkor lehet jobb továbblépni. Viszont ha csak néhány vita miatt gondolod így, akkor gondold át mégegyszer!:)

2013. okt. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
A 'küzdés'-nek gerintelen módón meg mindig búkás a vége.
2013. okt. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

- Folyamatos féltékenység, pedig semmi ok nincs rá

- Számonkérés mindenről

- Nem tudok egyedül lenni, mert akkor azt hiszi már, hogy nem szeretem

- Megsértődések, utána meg mindig ugyanaz a bocsánatkérés..

- Semmit tevés, de tényleg semmit

2013. okt. 29. 23:43
 6/22 anonim ***** válasza:
(5) Ez halál. Megfulladnék egy ilyenben.
2013. okt. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

'Folyamatos féltékenység, pedig semmi ok nincs rá


Ráadásul magából indul ki és neki van valakije még pluszban, még ha nő is az illető, akkor is.

2013. okt. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

3. kommentelő vagyok.

Hát így már mindent értek.. Nehéz olyan emberrel együtt lenni aki folyamatosan számon kér, állandóan féltékenykedik stb. (pláne, ha még oka sincs rá)Idegesítő és egy idő után betelik a pohár mindenkinél. Ha több éve vagytok együtt akkor lehet még adnék időt ennek a dolognak. Ha viszont nem olyan régóta, akkor jobb hagyni őt is a maga útjára lépni. Főleg, ha te már belefáradtál akkor jobb nem húzni az időt..Nekem is volt ilyen kapcsolatom..ma már örülök, hogy kiléptem belőle.

2013. okt. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Elég rosszul hangzik. Gondolom te vagy a pasi. Szerintem, ha jobban kimutattad volna az érzéseid felé, akkor nem lenne féltékeny.

Ha nem így van, akkor beteges, és én nem folytatnám a helyedben.

2013. okt. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Egyszerűen nem értem.. Nem találkozhatok mással, mert akkor már én megcsalom őt. Azon van kiakadva, hogy este mikor alszom el. Mert ő olyan, hogy 1-2 körül megy csak aludni, én pedig már éjfél körül.

Otthon szeretnék lenni akkor meg folyamatosan hívogat, hogy mit csinálok.

Mostanában meg már sikerült eljutnom arra a szintre, hogy egyszerűen nincs kedvem az emberekhez. Legszívesebben csak otthon lennék egyedül..

2013. okt. 29. 23:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!