Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bizalom nelkul nem erdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizalom nelkul nem erdemes szenvedni egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ezermillio eselyt adtam mar.... nagyon szeretem ot es iszonyan faj a szakitas, de ugy erezten meg kell lepnem, mert nem birom tovabb idegileg kertem, h valtozzon meg, ne irogasson masnak, mindig igert fut-fat ... most is konyorog h barmit megtesz.

Vajon jol cselekedtem? Mar az egeszsegem rament volna ha ezt igy filytatjuk tovabb. Kihasznalta hogy en mindent elnezek es megbocsatok? De akkor most miert konyorog? 20L (2evig voltunk egyutt)


2013. okt. 22. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert egy loser gyökér. Legyél nő és hajítsd ki végleg. Ennél csak jobb lehet!
2013. okt. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem az exemnél az egészségem rá is ment.. ledobtam vagy 15 kg-t..... folyton beteg voltam.. aztan kidobtam:D:D nem éri meg!!!!!
2013. okt. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!