Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő után erdemes vagy alkalmas már az összeköltözés?

Figyelt kérdés
Mi a velemenyetek arrol, ha egy pár több éve együtt van es a fiúnál van lehetőség az osszeköltözésre de nm mondta és nem hozza fel a témát , csak miután a csaj már célzott a dologra hogy nem jutnak egyről a kettőre ...és szeretne már vmit, ilyen téren..és ha ezután hozza fel a pasi akkor azt komolyan is gondolja?

2013. okt. 17. 08:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, akkor nem gondolja komolyan. Ha iszonyatosan szeretne, akkor már felajánlotta volna az elején. Tudom, hidd el. Nekem is volt ilyen. Erőltettem, célozgattam rá, hülye liba voltam. Ha nem hozza fel, hagyd a fenébe, nem ő az igazi. Nem szeret ahhoz eléggé, hogy úgy gondolja együtt ébredjen és feküdjön Veled, együtt éljétek az életeteket. De szerintem ezt Te is tudod legbelül...
2013. okt. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
vagy csak nem érzi még, hogy eljött volna az ideje...
2013. okt. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ja, több éve együtt vannak és nem érzi, hogy eljött az ideje???
2013. okt. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mert igazából minden nap együtt alszunk vagy nálunk vagy náluk..csak ha ott van a lehetőség nem ertem miért nem hozta fel. Ha igyis mindig együtt vagyunk nem lett vna jobb? És mondtam neki, hogy gndolja át aut h tényleg engem.akar e és erre azt mondta , hogy ezen nem kell gondolkoznia és akkor felhozta ezt....csak nem értem :(
2013. okt. 17. 09:04
 5/13 anonim ***** válasza:
A "nálunk, náluk" számomra azt jelenti hogy szülőkkel még közös háztartásban éltek. Kérdés az hogy mennyire tudtok elszeparálódni srác szüleitől. Ha mondjuk családi házban külön szinten vagytok, külön fürdőszobátok is van, akkor, ha a srác szülei jó fejek minden adott hozzá.
2013. okt. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen azt jelenti , hogy közös háztartásba a szülökkel, az én cuccaim.is otthon az övé is náluk. A szüleivel nagyon jól kijövök és szeretem is őket és náluk teljesen külön az emeleten , külön fürdőszoba, konyha ..minden...csak nm ertem eddig miert nem hozta fel :/igaz én nem arra céloztam hogy hozzajuk csak hogy valahová általanosságba :/
2013. okt. 17. 09:23
 7/13 anonim ***** válasza:
Valószinüleg nem látja úgy hogy itt az ideje ha rá kell eröltesd az meg nem jó. Mi fél év után költöztünk össze de nem kellett kényszeríteni a másikat , hogy költözzön
2013. okt. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én nem kényszerittem.elmondtam neki.mi zavar...ezutan rajta áll a sor ..igaz ugy vt jön ide hozzánk.mert a szüleim kimennek.külföldre az már meg volt beszelve hogy akkor egyértelmű hogy idejön de az is csak.pár hónapig tart és ha esetleg nem.mennek.ki és akkor ő nem.hozza fel hogy menjünk hozzájuk akkor biztos jogy vége..
2013. okt. 17. 09:39
 9/13 anonim ***** válasza:

elsőnek van igaza, magamból kiindulva, nem te lennél az igazi nekem ha nem ajánlottam volna már fel az összeköltözést magamtól

meg valszeg szeret eltartva lenni

2013. okt. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi is már évek óta együtt vagyunk, a szülőkkel élünk. Nálunk is téma volt ez, de hozzánk nem tudnánk jönni mert bár a szüleim is szeretik a párom, de hosszútávon nem sülne ki jó belőle, mert elég cirkuszolós jelleműek a szüleim. Hozzájuk se tudunk költözni, mert ott meg olyanok a körülmények (nincs mosógép, lavorban mosogatnak, stb). Így megállapodtunk abban hogy ha végzek a sulival akkor összeköltözünk abban a városban, ahol dolgozik. Nem lehet hogy a te párodnak is van valami kifogása, ami miatt nem akarja hogy odaköltözz?
2013. okt. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!