Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti összejönnétek egy munkanélküli lánnyal akinek még barátai sincsenek? Vagy ha ezek kiderülnének abba is hagynátok az ismerkedést?

Figyelt kérdés
Mindkét dolog nagyrészt önhibán kivüli. A barátnői érettségi után eltűntek, megszakadt a kapcsolat, a többi barát elköltözött, nem maradt senkije. Munkát minden erejével keres, vannnak szakmái is, de nem veszik fel sehova ismerettség és tapasztalat nélküli pályakezdőként. Zavarna ez titeket ha amúgy tetszene a lány?
2013. okt. 29. 23:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nálam ez még előnyt is jelen, ha tényleg komoly kapcsolatot szeretnék vele. Több ideje maradna rám:)
2013. okt. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ha megtetszenél, nem zavarna. Ketten megoldanánk mindent. Ha unatkozol, mert alig van barátod, írj és beszélgetünk! 25/F
2013. okt. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

10:


Igen, mert a férfinak a szociális státusza is számít a nőknél, de egy nőnek sokkal könnyebb csak jól kinézni és kész.


Kérdező:


Én inkább attól tartanék egyedül, hogy mivel nincsenek barátaid, ezért nagyon rámakaszkodnál. Állandóan velem akarnál lenni, közös programokat terveznél, nem az, hogy most elmennél inkább a barátnőiddel vagy valami.


Amúgy ha jól nézel ki, felőlem lehetsz munkanélküli, meg barát nélküli is. Csak az előbb leírttól tartanék, hogy állandóan velem akarnál lenni, mert nem lenne más.

2013. okt. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 viktor123456 ***** válasza:

Azért ez kicsit para.

Ha senkije nincs, akkor könnyen rád ragad, azmeg nem jó.

2013. okt. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

13,as 14es ti hogy képzelitek a kapcsolatot felhivjátok amikor nektek kell utána meg kezdjen magával amit akar??

Mióta gond az, hogy egy csaj szeretne minél több időt a párjával tölteni??? Ilyen pasival én se kezdenék!

2013. okt. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
13,14 ezt én se vágom. Nekem vannak haverjaim, egy-két jó barátom is, de ha barátnőm lenne, minél több időt vele töltenék persze nem elhanyagolva a barátokat sem. Én kifejezetten imádnám, ha egy lány ennyire ragaszkodó lenne hogy mindig velem akarna lenni. Adnék neki, szét lenne mindig szerelmeskedve a puncija :D
2013. okt. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

15-16:


Akkor itt egy átlagos hétnek a képzeletbeli időbeosztása, ha barátnőm van. Kb 2-3 napon találkozunk egy héten, de jellemzően nem is minden nap, inkább csak olyan 6 napon beszélünk egyáltalán a hétből. Egyetemista vagyok.


Hétfő: Napközben du. 4-ig suli. 4-től itthon vagyok és egész este magamban vagyok, főleg tanulok. Ha olyan kedvem van, felhívom a barátnőm.

Kedd: Suliban vagyok reggel 10-től este 6-ig. Este a barátaimmal töltök valamennyi időt, ha olyan kedvem van felhívom a barátnőm.

Szerda: du. 4-ig suli. Délután találkozom a barátnőmmel. Együtt vagyunk maximum 2-3 órát valahol, amit szexel, vagy beszélgetéssel töltünk. Korán, este le kell lépnie, mert szeretnék még másnapra készülni.

Csütörtök: Suli délig. Utána találkozhatunk és együtt tölthetjük a napot másnap reggelig.

Péntek: Reggeltől kora estig nagyjából tanulás, amennyi a csövön kifér. Este, ha olyan kedvem van felhívom őt és beszélünk. Este buli a haverokkal.

Szombat: Valamilyen tanulás, vagy ilyesmi, de az idő mindenképp egyedül töltése nap közben. Délutántól a barátnőmmel vagyok. Átjöhet dugni, de egyébként ha buliba megyünk vagy csak simán együtt vagyunk, az is remek.

Vasárnap. Készülés a következő hétre. Szeretek ilyenkor egyedül lenni, normális esetben sem őt, sem mást nem keresek még telefonon sem.


Nekem ez tökéletesen megfelelt eddig is és az eddigi nőimnek is. Aki időmilliomos, annak gratulálok de én még nem értem el abba a státuszba.

2013. okt. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Az előző barátnőm ilyen volt. Egyáltalán nem érdekelt a dolog. Sőt segítettem is neki munkát keresni, csak nem vették fel akkor. Nem ezért lett vége. Viszont most már elvileg talált melót is. :)
2013. okt. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
kizárt
2013. okt. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek barátaim, szóval egyáltalán nem zavarna, ha neki se lennének.

A munkanélküliség más, de ha aktívan keresgélne, akkor nem baj.

2013. okt. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!