Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jöjjünk össze olyannal akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöjjünk össze olyannal akit nem szeretünk még?

Figyelt kérdés
Nem rég ismerjük egymást, szimpatikus, ki akarom próbálni milyen lenne, de járni nem csak olyannal kéne akit szeretünk is?
2013. okt. 30. 22:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
De igen. Ne jöjj össze vele.
2013. okt. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
akkor mi legyen? hiszen csak ugy tudhatjuk meg, hogy lehet e valami ha kipróbáljuk, nem?
2013. okt. 30. 22:31
 3/13 anonim ***** válasza:
A járás arra való, hogy kipróbáljátok milyen egymással lenni.
2013. okt. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy HAJRÁ (Y)
2013. okt. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Végül is mondasz valamit, én úgy jöttem össze a párommal akibe akkor nem voltam szerelmes, vagy is külsőre nem jött be, de belsőleg már akkor elég szimpatikus volt, és őszintén szólva nem csalódtam benne. Minden egyre jobb lett vele, nagyon sokat foglalkozik velem a mai napig is, ő bebizonyította hogy szeret, és ez engem meghatott, én is szerelmes lettem belé, mert egyszerűen hiányzott amikor nem voltam vele és gyakorlatilag már ugrottam a nyakába amint megláttam hogy megjelenik az utcába, egyszerűen a semmiből jött a szerelem több heti ismertségünk után, és igaz hogy külsőre még mindig nem vonzó, de számomra az lett, és nem érdekel a külseje, simán felvállalom a barátnőim előtt, a barátnőim is elfogadták mert tényleg látják rajta hogy ő nem csak az ágyba akar engem vinni és tudják hogy ő benne meglehet bízni, plusz velük is nagyon kedves, meg nagyon jól el lehet vele lenni, a társaságban.

Éss ez a fontos, plusz nagyon megbízható, hűséges, kedves, megértő.

2013. okt. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem normális, hogy a járás kezdetén tetszik, bejön a partnered, és amikor egy idő elteltével megismered teljesen, akkor jön a szeretet. előtte
2013. okt. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
-előtte
2013. okt. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#2 Ismerkedni kell, találkozgatni addig amíg biztosra tudod, hogy mit szeretnél. Nem 2-3 hét után járni aztán 2-3 hónap után szakítani mert rájössz, hogy igazából mégsem akarod ezt.
2013. okt. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#6 Vagy amikor megismered teljesen, akkor jön a kiábrándulás... Előtte kell megismerni valakit.
2013. okt. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! Megkezdetlenek hogy hány éves vagy? Köszönöm! Egyébként nehéz kérdést feszegetsz! Igen részint igazad van egyetértek. Én egy nagyon érzékeny és romantikus pasi vagyok akinek muszály a szerelem. Ám azonban ha tetszik neked ne habozz olyan sok emberrel találkozunk aki semleges számunkra. És bizonyos értelemben Te megtaláltad még ha nem is vagy belé szerelmes. Jöjj össze vele a többit pedig bizzd az időre és a sorsra. szia
2013. okt. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!