Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jöjjünk össze olyannal akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöjjünk össze olyannal akit nem szeretünk még?

Figyelt kérdés
Nem rég ismerjük egymást, szimpatikus, ki akarom próbálni milyen lenne, de járni nem csak olyannal kéne akit szeretünk is?
2013. okt. 30. 22:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kapcsolat elkezdéséhez elég az, hogy megvan a kölcsönös szimpátia, a szikra, jól érzitek magatokat egymás társaságában. Időközben kialakulhat a szerelem is, vagy ha nem, az sem tragédia, legalább kipróbáltad. Ha nem próbálnád ki, hosszú ideig azon kattognál, mi lett volna, ha. Nincs rá garancia, hogy nem fogsz belészeretni, 50-50
2013. okt. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ne jöjjünk össze olyannal akit nem szeretünk.
2013. okt. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ki találta ki azt a baromságot hogy szerelmesnek kell lenni egy kapcsolathoz? Szerintetek aki tarskereson ismerkedik az s ismeri a másikat zerelmes belé amikor összejönnek? NEM. De majd az lesz. Éppen ez a lényege! Soha.nem kezdtem úgy kapcsolatba hogy szerelmes voltam. Aki a haverjaba szeret bele az kezdi a kapcsolatat szerelemmel.
2013. okt. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!