Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy választjátok ki komoly kapcsolatban, hogy kivel csaljátok meg párotok ha ô is megcsalt titeket?

Figyelt kérdés

2013. okt. 31. 07:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%

Nem megyek bele gyerekes bosszúba, mert akkor én sem vagyok jobb mint a msik.

Másrészt,mha megcsalnak, nekem onnantol nem lenne kit megcsqlni, mert onnantól nem lennénk egy pár..

2013. okt. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én először is szakítanék vele. Aztán összejönnék valami családtagjával (uncsijával, tesójával, rokonával) ha van olyan aki egy kicsit is bejön. Esetleg közelebbi barátai közül választanék egyet, mivel én nagyon bosszúálló tipus vagyok ha megcsalásról van szó.;)
2013. okt. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Ez egy nagyon jó téma. Az én párommal 1 éve vagyunk együtt és amikor összejöttünk előtte szakított a bnőjvel. Pár hónap múlva mit ad isten kitudodik, h megcsalt vele. Rohadtul éreztem magam.. megbocsájtottam.Aztán megint elment bulizni rá pár hónapra és ujból megtette... Ezt is benyeltem (tudom nem vagyok normális)Kiderült h még nem igazán volt belém szerelmes, csak vonzódott hozzám, mert jó volt a sex és nem vagyok csúnya sem-jó az alkom is(de ez nem is lényeg). Most az utobbbi fél évben nem keveredett zűrbe, gyerekvállalás folyik éppen... Vmelyik nap viszont észrevettem, h chat-el egy csajjal, megkérdeztem és azt mondta, h csak pár szót váltottak,mert egy közösségi oldalon ráírt a csaj és ráadásul odabiggyeztette a tel.számát is. Megáll az eszem!!! csináltam egy kis kérdezz -felelket aminek elég szánalmas lett a vége.Én éreztem magam butának, h megcsinálom a "cirkuszt", holott azt kellett volna csinálni, h pápá :) De nem tettem. Sajnos Ő egy olyan fiú aki még a guruló krumplit is....de azt mondta nekem, hogy tegyem össze a két kezem, h a malőrjei után nem csalt meg, mert ez nagy szó! Apám nem kaptam szikrát. Sajnos én 6 évvel idősebb vagyok... Kérdezlek Benneteket, h az én helyemben mit tettetek volna, vagy mit csinálnátok?
2013. okt. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy te. Hanem hogy igazad van, majd jönnek az ítélkezők, de nem ítélkezni kell, hanem válaszolni --> nekik szól.
2013. okt. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ott a pont! Szakítani kell, és mással összejönni. Kivéve talán, ha házasság, az úgy talán egy kicsit bonyolultabb.
2013. okt. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én attól csak rosszabbul lennék,ha visszacsalnék.Eleve nem is tudnám megtenni,hogy mással legyek,ha őt szeretem annak ellenére,amit tett.Kívánnám neki,hogy ha igazán szerelmes lesz valakibe,kapja ezt vissza.
2013. okt. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Próbálj meg egy lépéssel tovább gondolni. Miért akarod megcsalni? Mert ő is megcsalt? Mi lesz utána? Mentek majd fühez fához egymás után? Ha ez kell neki, hogy értékeljen téged, akkor had lepjelek meg egy infóval, ez már régen rossz. Csak tovább töritek egymás szivét. Ráadásul így pont ugyanolyan leszel mint ő. Ha szét is mentek, lesz egy emléked arról, hogy te is hűtlen voltál. NEm fogsz tudni emelt fővel kijönni, nem fogsz tudni tükörbe nézni - jobb esetben persze. De ahogy a kommenteket elnézem, erre itt senki nem gondol, életkorhoz kéne kötni bizonyos kérdésekre a válasz adást.

Totális önbecsapás és csak fokozod a bajt. Ráadásul szarul is fogod magad érezni. Vagy menjetek szét vagy próbáld meg lenyelni a békát. Hidd el nekem, én már csináltam ilyet, és teljesen értelmetlen volt, a lehető leggyerekesebb húzás.

2013. dec. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Mikor meg nem tudtam hogy konkretan megcsalt, de majdhogynem biztos voltam benne szxrtam a fejere lekezelően beszéltem vele, mint egy veresronggyal hagytam hogy azt gondoljon amit akart. Ő ettől kikeszult. Utolag miután szetmentunk összejött azzal a csoro kxrvaval, akinek azóta a pénz miatt gyereket is csinalt az anyagias marhaja.


Én is amint megcsalas lenne a dologban, abban a pillanatban szakitanek, majd ezek után nem biztos hogy megvonnam magamtol egy engem nagyon izgato barátja kozeledeset vagy épp a testvérét:-) Mai napig nagyon nagyon izgatja a fantziamat a testvére akivel korábban jóban is voltunk. De nekem meg van gerincem, és a volt Anyosomat is szerettem nagyon nem égetem le magam mint ahogy Ő tette minden ember előtt:-)

21/N

2017. nov. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!